Треньорът на Берое Александър Томаш направи любопитен коментар след загубата с 0:1 от ЦСКА в мач от Първа лига.

"От целия мач имаше 16 минути, в който не успяхме да се справим със съперника. След това накарахме ЦСКА да играе като отбор от втората половина на таблицата.

Трябваше да получим един гол, за да се активизираме. След тея 16 минути имаше само един отбор. Техният вратар хвана каквото имаше, а ние имахме множество ситуации. Съжалявам заради футболистите, защото те заслужаваха да победят.

Днес ЦСКА ни победи само с името си, а не с футболни качества. ДНК-то става друго, когато облечеш синята или червената фланелка.

В България са нормални неща да има слухове. Аз съм професионалист и имам договор с Берое и докато получавам уважението тук, ще бъда верен на тима.

Ще направим всичко възможно да се изкачим напред. Ако махнем тея трите отбора - Левски, ЦСКА и Лудогорец, ние можем да се смятаме за шампиони", заяви Томаш.

ЦСКА победи Берое с 1:0 като гост