Лидерът на Байерн (Мюнхен) - Томас Мюлер остана доволен от победата над ПСЖ с 2:0, която се оказа достатъчна за продължаването над четвъртфиналите от Шампионската лига.

"Играхме футбол, а и понякога се нуждае от малко късмет. Видяхте, че през първото полувреме трябваше да чистим от голлинията. Радвам се, че отборът реагира адекватно след почивката. Бяхме точни и ясни в защита, а също така и в атака.

Имахме възможност да отбележим и още 2-3 гола, но бяхме неточни при няколко добри контраатаки. Този мач се реши при единоборствата, където доминирахме".

Байерн (Мюнхен) - Пари Сен Жермен 2:0 в осминафинален мач-реванш от Шампионската лига

Милиони на вятъра! ПСЖ пак се провали в Шампионската лига, а "виновникът" отново е Байерн (Мюнхен)

Баварският колос надхитри и победи "принцовете" с 2:0