Торонто Раптърс победи като гост Орландо Меджик с 93-91 с кош, вкаран със сирената. Дани Грийн донесе успеха, с който канадците увеличиха преднината си в генералното класиране на НБА. Торонто има 14 победи от 18 изиграни мача до момента.

Резултати от срещите в НБА от вторник, 20 ноември

Торонто победи трудно в Орландо

Грийн получи пас от Кайл Лори 2.3 секунди преди сирената и вкара коша си 0.5 преди края на двубоя. Никола Вучевич пропусна стрелбата за Орландо след взетата почивка Раптърс спечелиха мача.

Кауи Ленърд наниза 18 точки за Торонто, а Паскал Сиакам добави 15 точки. Героят Грийн записа 13 точки.

Евън Фурние от Орландо беше най-резултатен с 27 точки, 22 от които бяха нанизани през второто полувреме. Аарън Гордън добави 16 точки, а Вучевич завърши с 14 точки и 18 борби.