Рилски (Спортист) загуби с 88:97 от Цмоки (Минск) във втория си мач от турнира за Купата на ФИБА Европа.

Българският тим изоставаше с цели 23 точки през първото полувреме, но навакса пасива си през второто полувреме и дори поведе при 67:65.

Контузия на гарда Франк Търнър обаче прекъсна възхода на Рилецо, и те не издържаха в последната четвърт, когато отново се натрупа разлика.

Капитанът Йордан Бозов изигра много добър мач за Рилски спортист и бе най-резултатен с 21 точки, а Антъни Гуджино добави 17. По 16 точки отбелязаха Тристан Кери и Франк Търнър.

За успеха на гостите над всички бе Антъни Хилиард с 21 точки, а 18 добави бившия състезател на Рилецо Джъстин Грей. Бранко Миркович се отчете с 12.