Левски Лукойл загуби със 72:73 втората контрола срещу Университатя (Крайова). В проверката участие не взе Христо Захариев, който има болки.

Двубоят бе силно физически от първата минута, с много единоборства, и много нарушения, повечето от страна на румънския тим.

На почивката "сините" водеха с 34:33. В началото на второто полувреме домакините взеха аванс от 5-6 точки.

В края на последната част Тайлър Лейзър успя да даде аванс от една точка на румънците. Джайлс Смит пропусна и двата наказателни удара в последната секунда и така Левски загуби.

Петима играчи на българския тим вкараха 10 и повече, а най-резултатен бе Брандън Йънг с 15, а Джайлс Смит вкара 14.

Крайова направи цели 23 грешки, но спечели борбата под коша. Омари Гудул записа 21 точки и 12 борби за румънците.