Берое спечели Купата на България за втора поредна година. Във финала старозагорки победиха Монтана 2003 с 57:85 "Зелените" започнаха мача много силно и с много здрава защита. Това даде отражение и на цифрите върху светлинното табло, като момичетата на Таня Гатева се оттеглиха на полувремето с повече от комфортен аванс от 23 точки. Второто полувреме започна с опит за обрат на монтанки, но силите им стигнаха само за намаляване на разликата. Последната четвърт отново бе за Берое и така тимът от Стара Загора спечели за втора поредна година трофея, след като преди това загуби финалите в два поредни сезона от своя съперник.

Жаклин Златанова бе над всички за победата и завърши с 21 точки. Със 17 се включи Матея Тавич, а с 15 - Теодора Динева. За Монтана над всички бе Христина Иванова, вкарала 26 точки. Тя получи и приза, носещ името на бившата националка Красимира Гюрова, който се присъжда от БФБаскетбол за показан дух и борбеност.

Иванова получи и наградата за най-добър реализатор. Сара Бут от Берое бе най-добър борец, а с най-много асистенции турнира завърши Мария Светославова от Славия. С най-много отнети топки пък бе Карина Константинова от Берое.