Старши треньорът на Барселона Роналд Куман коментира равенството с Леванте 3:3.

"Трудно е да се обясни какво се е случи. През първото полувреме отборът игра добре, но през второто намали интензивността на играта. Много грешихме.

При 2:2 реагирахме правилно, но след това се защитихме зле. Не е нормално да отстъпвате три пъти за 45 минути, със сигурност не за отбор като Барса.

Леванте и Барселона завършиха наравно 3:3 в Ла Лига

Барселона изпуска титлата след голова драма с Леванте

Каталунците стигнаха само до 3:3 при гостуването си на "Суидат де Валенсия"

Сезонът е труден, има много мачове, но отборът е в състояние да ги издържи. Но когато започнете второто полувреме не толкова интензивно, колкото сте играли през първото, вие вдъхновявате опонентите си - и това е трудно за поправяне.

Целта ни беше да спечелим и трите останали мача, но сега всичко е много трудно. Като треньор трябва да нося отговорност. Много сме разочаровани от резултата", каза Куман.