Треньорът на Барселона - Роналд Куман беше видимо много разочарован след поражението с 2:3 от Атлетик (Билбао) във финала за Суперкупата на Испания.

"Получи се здрава битка и ние сме тъжни, защото всеки играе футбол, за да печели трофеи. Много сме разочаровани. Повеждахме на два пъти, но ни беше много трудно, защото Атлетик изравни точно преди почивката, а след това за втори път в последната минута.

Техните две попадения дойдоха след наши грешки в защита. Ние трябва да подобрим представянето си в отбрана и да бъдем всеотдайни в тази зона на терена. Моята работа е да дам всичко от себе си за отбора. Тази загуба е стъпка назад с оглед прогреса на отбора през последните няколко седмици".

Атлетик (Билбао) победи Барселона след продължения и триумфира със Суперкупата на Испания, Меси изгонен