Турнир: Испания Примера Дивисион Стадион: Зрители:

Поредна грешна стъпка за Барселона.

90+4′

Фаул на Лемар срещу Фати отляво на атаката на Барселона до тъча.

90+2′

Лемар беше на косъм да вкара трети гол за Атлетико след контра. Тер Стеген успя някак да го затвори.

90′

Гризман смени Видал.

86′

Семедо блокира опасне шут на Мората.

85′

Ансу Фати смени Бускетс.

84′

Витоло смени Анхел Корея.

84′

Томас Лемар смени Яник Караско.

77′

Алваро Мората смени "голмайстора" Диего Коща.

77′

Караско получи картон за груб фаул.

75′

Диего Коща получи картон за груб фаул срещу Рики Пуч.

74′

Артуро Видал не можа да уцели вратата отблизо с кос удар с глава.

70′

Много хубав удар на Артуро Видал. Топката мина на сантиментри до лявата греда на Облак, който изгледа с надежда случващото се.

69′

Жоао Феликс смени Маркос Йоренте.

68′

Пике има претенции, че е бил натиснат от Хименес. Ернандес Ернандес засега не сври четвърта дузпа.

65′

Диего Коща извика много силно след фаул на Видал.

63′

Сержи Роберто смени Иван Ракитич.

62′

ГООООЛ! Саул стреля силно по земя в десния ъгъл на Тер Стеген. Вратарят удари топката с ръка, но ударът беше много силен и кълбото премина голлинията.

Снимка 486039

61′

Неслсон Семедо спъна Караско. Втора дузпа за Атлетико.

60′

Меси реагира след нарушение.

59′

Артур успя да извади топката от опасно влизащия Партей.

56′

Опасен изстрел на Диего Коща с глава де лявата греда на вратата. Надскочен беше Артуро Видал.

51′

Картон за Фелипе за груб фаул.

50′

ГООООЛ! Лионел Меси с къса засилка чукана топката "ала Паненка". Облак се хвърли в левия ъгъл. Меси изпрати топката леко в центъра.

48′

Дузпа за Барселона след нарушение на Фелипе срещу Нелсон Семедо.

45′

Започна обещаващото второ полувреме.

45+4′

Интересни първи минути. След това гостите успокоиха играта.

Снимка 486038

45+3′

Хубава атака на гостите, но ударът на Караско беше блокиран.

45′

Четири минути добавено време.

41′

Страхотен удар от фаул на Меси. Топката рикошира и Облак успя да я избие под гредата.

35′

Голмайсторът Саул фаулира грубо Меси.

22′

Греда след удар на Меси. Облак нямаше да спаси коварния удар.

19′

ГОООЛ! Саул Нигес изпълни втората дузпа. Той стреля по земя в левия ъгъл. Тер Стеген се хвърли надясно.

18′

Тер Стеген получи картон за протест. Вратарят наистина с двата си крака беше пред голлинията по време на изпълнението на Коща.

18′

Пике получи картон за разправия.

16′

Тер Стеген спаси дузпата, изпълнена от Диего Коща, който се хвърля наляво. ВАР постанови дузпата да бъде повторена.

15′

Дузпа за Атлетико. Артуро Видал спъна сменящия посоката Караско в наказателното поле.

12′

ГООООЛ! Лионел Меси изпълни корнера отляво аналогично на фаула преди малко. Аржентинецъ шутира остро и този път намесата на Диего Коща доведе до автогол.

11′

Меси стреля от фаул от макък ъгъл. Диего Коща изби в корнер.

8′

Страхотно спасяване на Облак след шут на Облак. Томас Партей загуби топката преди това.

6′

Караско изпрати топката към далечната, лява греда на Тер Стеген от фаул. Кълбото излезе с малко в аут.

2′

Удар на Суарес в ръцете на Облак след пас на Ричи Пуч.

1′

Мончу Рикард Санчес

Отборите на Барселона и Атлетико (Мадрид) излизат в най-интересния мач от 33-ия кръг на испанската Примера Дивисион.

Каталунците могат да се простят с амбициите си за титлата, ако не спечелят защото разликата спрямо лидера Реал (Мадрид) ще стане непреодолима. Те в момента изостават на 2 точки зад големия си съперник

Наставникът на домакините Кике Сетиен вече е спряган за уволнение и една днешна загуба почти сигурно ще сложи край на недългия му престой в Барселона.

Атлетико (Мадрид) е твърдо на трета позиция и почти сигурно ще си осигури поредно участие в Шампионската лига. "Дюшекчиите" са настоящи четвъртфиналисти в надпреварата, след като елиминираха миналогодишния шампион Ливърпул. Те се надяват да изиграят три мача в Лисабон през август.