Сръбският гранд Партизан постигна втори пореден успех в сръбската Супер лига. Това първенство е едно от малкото в Европа, което все още се провежда по график, но без фенове по трибуните.

Този следобед "гробарите" на Саво Милошевич спечелиха визитата си на Вождовац с 2:1. Така бившият тим на Валери Божинов намали изоставането си от лидера Цървена звезда до осем точки, но "звездашите" са с мач по-малко.

Първото полувреме на срещата завърши при нулево реми. Партизан дочака своя миг в 62-ата минута, когато се разписа Счекич. 180-секунди след това Боян Матич удвои преднината на гранда след асистенция на Стеванович.

Президентът на сръбската футболна федерация е заразен с коронавирус

Сръбското първенство е едно от малкото в Европа, които продължават по график

В 68-ата минута Стойчев върна Вождовац в мача, но до края отбраната на гостите и стражът Владимир Стойкович удържаха своята крехка преднина.

Любопитното за домакините на този мач е, че играят своите срещи на покрива на един от големите търговски центрове в Белград.

Припомняме, че по-рано днес президентът на сръбската футболна федерация Славиша Кокеза беше диагностициран с коронавирус.

ВОЖДОВАЦ - ПАРТИЗАН 1:2

0:1 Счекич (62"), 0:2 Матич (65"), 1:2 Стойчев (68")