Новакът във Втора лига Витоша (Бистрица) победи Монтана с 5:1 в приятелска среща, играна в Сепарева баня.

Станислав Петров финтира двама и стреля неспасяемо в монтанската мрежа от границата на наказателното поле в 10-ата минута. Само след 180 секунди Йордан Йорданов изравни с глава след центриране от корнер. "Тигрите" дръпнаха само за 7 минути. Първо в 31-ата Томи Костадинов засече с крак центрирана топка за 2:1. Цветомир Вачев стори същото в 38-ата минута.

След почивката дойдоха минутите на Деян Христов. В 55-ата, той финтира двама бранители и насочи топката в ъгъла - 4:1. Четвърт час по-късно преодоля защитник и прехвърли вратаря за окончателното 5:1.

Mонтана се изправя срещу Етър на старта във Втора лига, вижте всички мачове в първия кръг

Процедурата се състоя в Амфитеатралната зала на Национална футболна база "Бояна"