Наставниците на Ботев (Враца) и Пирин (Разлог) влязоха в ръкопашен бой по време на мача от 4-иш кръг на "Б" група, игран в Разлог. Домакините победиха с 2:1, а от щаба на Ботев имат претенции към отсъжданията на съдийската бригада. Според врачани, в Разлог не може да се играе професионален футбол, тъй като обстановката на стадион "Градски" не го позволява.

В 60-ата минута заради остро влизане на играч от Ботев, довело до тежко падане на Варсанов, треньорът на домакините Иван Стойчев реагира остро с викове към съдията. Тогава от скамейката скочи и колегата му Ясен Петров и двамата се скараха край тъча. Острите реплики прераснаха в ръкопашна схватка. Петров и Стойчев си размениха по 1-2 удара. наложи се намеса на полицията и униформените ги разтърваха. Наставниците получиха червени картони от главния съдия Ангел Ангелов. С полиция двамата бяха изведени от резервните скамейки и ескортирани до края на стадиона. Заради силния дъжд се наложи Ясен Петров да доизгледа срещата в клубния автобус, а колегата му влезе в служебна кола на клуба, откъдето наблюдаваше ставащото на терена.

Нашата медия се сдоби с кадри от схватката между Ясен Петров и Иван Стойчев. Освен това имаме и някой от най-фрапантните отсъждания на съдията Ангел Ангелов.

„Този съдия е гонен и връщан 9 пъти. Надяваме се, че това ще му е последното юбилейно изгонване от футбола, което ще е правилно и напълно заслужено, за да не мъчи и други отбри", казаха от Ботев (Враца).

На видеото се вижда зверското влизане на футболист от Пирин в краката на младежкия национал Ради Цонев, както и куп други брутални нарушения, след които не последва картон. Потърпевши са и Симеон Мечев и Юли Ненов. На видеото се вижда още какво се случва с топката след като напусне игра. Как стражът на Ботев (Враца) ходи да гони коженото кълбо по целия стадион, а човек на пистата хвърля топката в друга посока. Повече от две минути пък са необходими на вратарят на домакините да възобнови играта от аут.