ЦСКА 1948 започна с победа зимните контроли. "Червените" разбиха с 4:0 третодивизионния Свиленград. Две попадения за успеха вкара Радой Божилов, а по едно добавиха Янко Сандански и Кристиян Пешов.

Срещата започна с натиск на тима на Петко Петков, но първият гол падна чак в 39-ата минута. Кристиян Пешов направи пробив отдясно и откри резултата.

Минута по-късно Сандански удвои с мощен удар от около 25 метра.

През втората част в състава на ЦСКА 1948 бяха напредни много промени, но въпреки това "червените" диктуваха събитията на терена. В 65-ата минута Радой Божилов направи резултата класически. Отново той в 73-ата минута оформи крайното 4:0.

Гущеров: Един от най-добрите съм, ЦСКА 1948 няма да има проблем на баража с който и да е отбор от Първа лига

"Царско село действат по някаква тяхна програма"