Тимът на ЦСКА 1948 постигна разгром с 4:0 над дубъла на Зенит. "Червените" поведоха с 3:0 първото полувреме с голове на Денислав Александров в 35-ата и 37-ата минута и Андон Гущеров в 40-ата, а Даниел Младенов отбеляза първото си попадение с екипа на ЦСКА 1948 в 49-ата минута.

В рамките само на две минути Денислав Александров отбеляза два гола след асистенции на Васил Шопов и Янко Сандански. Пет минути преди почивката Андон Гущеров направи резултата класически.

Даниел Младенов отбеляза първото си попадение с екипа на ЦСКА 1948 в 49-ата минута, макар и в неофициална среща.

В 78-ата минута отборът на Зенит получи правото да изпълни дузпа, но вратарят на българския тим Димитър Тодоров успя да парира удара и да запази мрежата си суха.