ЦСКА 1948 разби Спартак (Плевен) със 7:1 при подновяването на Втора лига. Така "червените" се изравниха със Септември на върха на временното класиране.

Домакините поведоха едва в края на първото полувреме, когато Венцислав Василев с глава след центриране от корнер вкара за 1:0. В 45-ата минута Васил Шопов удвои след техничен удар.

В 55-ата минута Ивайло Климентов излезе сам срещу вратаря и безпроблемно го матира. След час игра Ивайло Раденцов намали от дузпа.

Снимка 467201

Четири минути след това Климентов вкара втория си гол с удар отблизо за 4:1. В 69-ата минута се разписа и Даниел Младенов след многоходова атака.

В 75-ата минута резултатът стана 6:1. Голмайсторът на "червените" Андон Гущеров се разписа след добро подаване на Даниел Младенов.

Крайният резултат оформи резервата Валентин Йосков.