ЦСКА 1948 и Монтана завършиха 2:2 в контрола, която се игра на един от помощните терени на "червените" в София.

Гостите откриха резултата чрез Тони Тасев в 26-ата минута. нападателят овладя отдясно, влезе навътре към терена и след шут с левия крак вкара за 1:0. Преди това монтанчани пропуснаха още едно добро положение.

ЦСКА 1948 изравни в 38-ата минута. Това стана след добра атака отдясно, последва пас към непокрития Милко Георгиев, който без проблем отбеляза с удар от 5-6 метра. В заключителните секунди на първата част "червените" можеха да осъществят пълен обрат, но Янко Сандански изпусна дузпа, отсъдена за нарушение срещу Йосков.

През второто полувреме двата тима си размениха по още един гол. Монтана поведе за втори път след гол на Цветков от фаул в 69-ата минута, а Валентин Йосков изравни след попадение от дузпа три минути преди края.