Созопол и Септември (Симитли) не излъчиха победител и завършиха наравно 0:0 в двубой от 27-ия кръг във Втора лига.

Двата тима създадоха положения, но сякаш домакините могат да съжаляват повече, че не победиха, след като на няколко пъти стражът Чарлз Тейлър трябваше да се намесва, а веднъж гредата спря удар на Тютюков.

В 3-ата минута Китан Василев от Септември стреля от фаул, но топката профуча покрай гредата. Домакините отвърнаха също с опасна атака в следващата минута, но отбраната на гостите се справи със ситуацията.

Най-чистата ситуация за гол дойде в 18-ата минута, но Михайлов не успя да прониже вратата на Созопол. Гостите създадоха нова опасност пред Андонов в 35-ата минута, но ударът на Михайлов този път не затрудни вратаря. В 53-ата минута Тютюков засече центриране от пряк свободен удар. Ударът му обаче срещна горната греда и излезе в аут.

В 67-ата минута Ласков стреля от фаул право в ръцете на Чарлз Тейлър. Две минути по-късно Цветомир Тодоров засече от въздуха, но Тейлър изби в корнер. Созопол пропусна много добро положение в 75-ата минута, след като Ферадов беше изведен на отлична позиция, но от няколко метра не успя да преодолее Тейлър.