Сливен записа победа с 3:1 над Бенковски (Бяла) пред 3000 зрители на ст. „Хаджи Димитър”. След успеха „войводите” продължават да са на върха в Източната „Б” група и водят с 4 точки на преследвачите Калиакра и Родопа.

През първото полувреме играта бе равностойна и не падна попадение. След почивката обаче домакините се събудиха и бързо решиха мача. В 50-ата минута Иван Стоянов асистира на Мирослав Миндев за 1:0, а в 63-ата отново голмайсторът на групата Миндев бе точен за 2:0.

В 76-ата Иван Стоянов напредна и с мощен удар реализира за 3:0. Гостите стигнаха до почетен гол в 91-ата минута, когато Руданов вкара от дузпа.

СЛИВЕН – БЕНКОВСКИ (Бяла) 3:1
2:0 Миндев (50, 63), 3:0 Ив. Стоянов (76), 3:1 Руданов (90-д)

СЛИВЕН: Марков, Ст. Вълков, Зафиров (81-Радев), Киков, Колев, Бакалов, Миндев, Пет. Стоянов (6-Ив. Петров (85-Г. Петров), Матев, Ив. Стоянов, Ценов

БЕНКОВСКИ: Д. Димов, Ангелов, Тодоров, Пл. Иванов, Танев, Русев, Пл. Петров, Хасан, Колев, Ганчев (75-Ив. Иванов), Димов (75-Руданов)