Септември (София) победи Спартак (Варна) с 4:2 в мач от третия кръг на Втора лига. Двубоят в Драгалевци бе много динамичен и с красиви голове.

За столичани това бе първа победа, след която събраха 4 точки. "Соколите" регистрираха първо поражение през сезона.

Снимка 541818

Резултатът откри Айкут Рамадан в 38-ата минута, след като засече центриране на Кристиан Пешов. В 58-ата минута Пешов удвои с удар от около 17 метра. Само след 120 секунди Атанас Кабов направи 3:0 за домакините от София след великолепен пробег през почти целия терен.

В 64-ата минута Марио Илиевски се възползва от грешка на вратаря на Спартак и вкара за 4:0.

В края на мача Спартак върна два гола чрез Владислав Мирчев от дузпа и Даниел Начев.