Два от най-амбициозните отбори във Втора лига Хебър и Кариана завършиха наравно 1:1 в контролна среща, която се игра на терените на "Евима спорт" край Банско. Проверката е последна за хебърци от лагера им в Пирин и общо пета за напрегнатата им лятна подготовка.

Много силен мач направи бившият нападател на Нефтохимик Живко Хаджиев. Той бе фаулиран за дузпата за Хебър, пропусна и много добра ситуация за гол след половин час игра.

Пазарджиклии откриха резултата след точно изпълнена от Тодор Чаворски дузпа в 40-ата минута, след като малко преди това отборът от Ерден нацели греда. В 88-ата минута момчетата на Веско Великов стигна до изравнително попадение след гол на Дичев следстви на колективна грешка в отбраната.

Монтана победи Хебър с 4:2 в Банско

Хебър изигра много силни 60 минути, в които държеше изцяло в ръцете си играта на терена