Верея постигна победа с 1:0 при гостуването си на Добруджа в Добрич в среща от 13-ия кръг на "Б" група. Старозагорският отбор изигра силен мач и съвсем заслужено спечели трите точки.

В 18-ата минута играещият треньор на Верея Живко Желев отправи опасен удар от 40 метра, но топката след като прехвърли вратаря се удари в страничната греда на вратата на Добруджа. В 25-ата халфът на гостите Джунейт Яшар отбеляза победното попадение след като изпълни по перфектен начин пряк свободен удар пред наказателното поле на домакините.

До края на полувремето Верея пропусна още една отлична възможност. В 28-ата минута крилото Иван Винков навлезе в наказателното поле и се отзова на чиста позиция сам срещу вратаря, но ударът му премина на сантиметри от целта. След почивката гостите не позволиха на Добруджа да сътвори нещо опасно, след като играха организирано и разчитаха на контраатаки, но нямаха късмет да отбележат поне още един гол.

След успеха Верея събра 21 точки и се изкачи на 4-ото място. Добруджа е предпоследен с 9 точки.