Нападателят на Арсенал Пиер-Емерик Обамеянг сподели, че целта му през този сезон е спечелването на втория по сила европейски клубен турнир Лига Европа.

Преди броени дни, "топчиите" записаха категоричен успех с 4:2 над Ворскла на старта на груповата фаза от надпреварата.

Унай Емери недоволства от Арсенал след победата с 4:2 над Ворскла

"Разочарован съм от защитата", заяви мениджърът на лондончани

"Мисля, че играхме добре през първото полувреме и в началото на второто, все пак вкарахме четири гола. Нуждаем се обаче от подобряване и по-сериозна защита, за да не допускаме попадения като тези в последните няколко минути.

Разбира се, че искаме да спечелим Лига Европа, особено аз, защото не съм играл в турнира през миналия сезон. Много съм щастлив да се върна в тази надпревара. Искаме да отидем до финала. Това е нашата цел и се надяваме, че ще се справим също толкова добре в следващите си мачове", коментира Обамеянг.