Треньорът на Арда Георги Чиликов е на мнение, че тимът му като цяло се е справил на ниво при загубата с 0:2 срещу ЦСКА за Купата на България.

Той обаче призна, че играчите му допуснаха разсейване в ключови моменти:

"Тръгнахме добре, играхме 20-30 минути с дисциплина, но ни вкарват гол от индивидуална грешка. От това се опасявахме и затова играхме с 3-а централни защитници. Не мога да съм недоволен от себераздаването, но играхме срещу класен отбор, който ни удари в точните моменти.

ЦСКА победи Арда с 2:0 и продължава напред за Купата на България

Жорди Кайседо поведе десет от ЦСКА за успех срещу Арда за Купата

"Червените" бяха почти цяло полувреме с човек по-малко

Вторият гол беше решителен. Груба грешка при нареждането и ни преодоляха много лесно. Играхме срещу добър отбор, който знае как да атакува. Имахме своите шансове, но тук трябва да вкараш, за да имаш шанс.

Рубежич не беше играл отдавна, но той тренираше добре напоследък и имаше дори най-чистият шанс. Направи грешка, но като цяло се представи добре. Млад е, ще се учи. От утре започваме да се стягаме за сериозните мачове в понеделник и после неделя. Този мач се забравя сега и трябва да търсим постоянство и представяне като през второто полувреме", заяви Чиликов.