Виктор Василев излиза, Гонсало Виейра влиза на негово място.

Теодор Георгиев заменя Йоан Бауренски.

86′

Никола Гавов влиза на мястото на Дориан Бабунски.

85′

Любопитен момент във Враца. Домакините искаха да направят тройна смяна, но объркване в съдийската бригада не позволи това да се случи.

75′

Илия Юруков заменя Иван Тилев.

74′

Антонио Георгиев влиза на мястото на Красимир Тодоров.

63′

Румен Руменов получава жълт картон.

61′

Георги Николов влиза на мястото на Мирослав Маринов.

60′

Жуниньо! Футболистът успя да шутира от границата на наказателното поле, но топката не намери рамките на вратата.

54′

Румен Руменов опита изстрел от дистанция, но доста неточно.

47′

Жуниньо влиза на мястото Тонислав Йорданов.

47′

Иван Коконов излиза, Светослав Ковачев влиза на негово място.

46′

ВИЖТЕ КАК СЕ ПРОМЕНИХА КОЕФИЦИЕНТИТЕ НА EFBET ЗА ВТОРОТО ПОЛУВРЕМЕ!

Начало на втората част.

45′

Край на първото полувреме.

44′

Деян Лозев също е оцветен в жълто.

38′

Александър Георгиев получава жълт картон.

27′

Арда започна да намира играта си. Гостите от Кърджали започнаха да владеят повече топката.

20′

Дориан Бабунски отправи прекрасен изстрел от около 20 метра, но Васил Симеонов спаси.

11′

Румен Руменов опита късмета си с удар от далечно разстояние, но Красимир Костов спаси.

8′

Врачани с претенции за игра с ръка в наказателното поле на Арда, но съдията Георги Гинчев бе безмълвен.

2′

Красимир Тодоров бе изведен добре дълбоко в наказателното поле, но Васил Симеонов се намеси решаващо.

1′

Антонио Георгиев Светослав Ковачев

Арда (Кърджали) започва сезона в efbet Лига с гостуване на Ботев във Враца тази вечер от 21:00 часа в последния двубой от програмата на първия кръг. За арденци това е първи мач след паметния дебют в Европа срещу опитния израелски тим Апоел Беер Шева в Лигата на конференциите, който за съжаление беше загубен с 0:2 пред собствена публика на "Арена Арда".

През миналия сезон Арда завърши на четвъртото място в крайното класиране, докато врачани останаха 12-и, като се бореха до последно за оцеляването си. След края на сезона във Враца настъпиха промени, за треньор беше назначен бразилецът Даниел Моралес, който демонстрира големи амбиции и няма да е изненада ако врачани измъкнат нещо срещу съперника, който идва с доста кадрови проблеми.

Вижте тук кой е фавоиртът в мача.

Треньорът на Арда Николай Киров няма да може да разчита на цели четирима титуляри за двубоя с врачани. Това са вратарят Иван Караджов, защитниците Алекс Петков и Милен Желев и халфът Лъчезар Котев. И четиримата са наказани, а Петков е и контузен. Той ще пропусне и реванша с Апоел в четвъртък.

Арда с редица проблеми преди мача с Ботев (Враца)