Наставникът на Арда - Николай Киров говори след равенството с Ботев (Враца) - 0:0 в мач от Първа лига. Ето какво каза Белия:

"Двата отбора си разделиха по едно полувреме. Преди почивката ние стояхме по-добре, а след нея съперникът имаше инициативата и създаде няколко опасни положения. При нас проблемът е, че като дойдат смените, нещата стават различни. За жалост, получихме една травма и трябваше да променяме схемата в движение.

Като цяло съм доволен, получиха се някои неща, но ни липсваше завършващият удар. Няма значение дали ще играем срещу Етър или Черно море. Ние имаме проблем, когато излязат от строя основни състезатели. Нямаме наказани, ако всички са здрави и излезем в оптимален състав, тогава имаме някакви шансове".

Ботев (Враца) и Арда завършиха 0:0 в мач от Първа лига