Юношата на ЦСКА Марио Йорданов продължава да блести за Рилски спортист. Нападателят бе в основната на победата на самоковци с 3:0 над Перун (Кресна) в отложен мач от 17-ия кръг на Югозападната Трета лига.

Рилецо стигна до успеха с три гола до полувремето. Йорданов откри резултата в 25-ата минута. Йордан Тодоров удвои за самоковци в средата на полувремето след асистенция на Марио. В 40-ата минута бе оформен и крайният резултат. Йорданов бе фаулиран, а след изпълнението на прекия свободен удар Октай вкара за 3:0. До края на срещата нови голове не паднаха.

Дебют за Рилски направи бившият футболист на Левски Еньо Кръстовчев.

Успехът бе изключително важен за Рилски в битката за оцеляване. Тимът от Самоков събра 11 точки и има аванс от 4 пред Перун, който е на дъното.