ЦСКА продължи с победата си серия във „В" група. „Червените" успяха да се наложат над Балкан (Варвара) само с 2:0 в среща от 15-ия кръг на Югозападната „В" група. Двубоят се игра на стадион „Георги Бенковски" в Пазарджик.

Гостите изпуснаха куп положения, което сериозно ядоса старши треньора Христо Янев. Първото попадение стана дело на влезлия на полувремето Костадин Хазуров. Титулярният нападател Преслав Йорданов не игра добре и на няколко пъти пропусна отлични положения. В 71-ата минута той бе заменен от лекувалия дълго време травма Александър Александров. Три минути преди края на мача Самир Аясс направи резултата 2:0.

Домакините от Балкан се бореха до последния съдийски сигнал и създадоха сериозни затруднения на „червените". Преди този мач тимът от Варвара бе на 16-ото място с актив от 7 точки и една единствена победа в сметката си.

Преди началото на срещата, домакините внесоха истински колорит на стадиона, пускайки химна на Шампионската лига. Двата отбора почетоха с минута мълчание и паметта на загиналите при терористичните атаки в Париж.

Двубоят започна с масиран натиск на ЦСКА.В 13-ата минута  Бранеков бе оставен непокрит да засече с глава центриране от корнер, вратарят Петракиев отрази, но топката кацна върху напречната греда и излезе в корнер.Седем минути по-късно Чико Цветанов стреля, но Петракиев отклони в напречния стълб. В 25-ата минута ЦСКА направи принудителна смяна след като Бранеков се контузи, а на негово място влезе Чорбаджийски.

Второто полувреме също започна с натиск на ЦСКА. В 52-ата минута резултатът все пак беше открит. Момичил Цветанов проби по крилото и подаде към Хазуров в наказателното поле, който на метри от вратата, засече за 0:1.

Седем минути преди края резултатът беше удвоен след като Чико Цветанов подаде към Аясс, който от добра позиция направи 0:2.

След този мач ЦСКА е едноличен лидер с 42 точки. Варвара е на 16-ото място със 7 точки.