Новият наставник на Черноморец (Несебър) Стоян Гурков направи впечатляващ дебют начело на тима, след като победи с 4:0 Металик (Сопот) в контролна среща.

С 2 гола за "делфините" се отчете Венцеслав Гичев, а до почивката попадение успя да вкара и Георги Георгиев за 3:0. През второто полувреме Стойчо Стойчев оформи крайното 4:0 за Черноморец (Несебър).

"Доволен съм от играта на моя отбор, но има още какво да се желае. Като за първа контрола се представихме добре. Радвам се, че дебютирах с убедителна победа. Дано и в мачовете за първенство побеждаваме с такава лекота", каза за Топспорт.бг наставникът на Черноморец (Несебър) Стоян Гурков.

От неделя участникът в Югоизточната "В" група започва занимания в Несебър. Следащата контрола на Черноморец е в сряда срещу Бенковски (Бяла).