Отборът на ЦСКА постигна поредния си успех в Югозападната „В" група. Селекцията на Ицо Янев не съумя да стигне до 100 отбелязани попадения в третия ни ешелон, след като победиха „само" с 5:0 Чико от село Бяга.

Хеттрик за „червените" наниза Костадин Хазуров, който бе оформен още до 24-ата минута на двубоя. Останалите попадения бяха дело на Павел Головодов и Николай Цветков. Голът на Демона бе изключително красив, ставайки дело след прехвърлящ удар от центъра.

В следващия кръг „армейците ще „гостуват" на своя терен срещу София 2010.

Двубоят не започна никак добре за гостите от село Бяга, които инкасираха попадение още в 180 секунда на мача. Живко Котев фаулира младока от ЦСКА- Петър Витанов и за главния арбитър Павел Цеков не остана нищо друго освен да посочи дузпата.  С отговорната задача се нагърби Коце Хазуров, който умело изведе своя тим напред.

Чико трябваше да понесе още една несгода в 16-ата минута. Звездата на тима - Николай Манчев не успя да доиграе срещата, тъй като му прилоша. Наложи се дори и влизането на линейка. Бившият „армеец" бе заменен принудително от Бекяров.

В 21-ата минута Николай Цветков се възползва от грешка на съперников бранител и остана сам срещу вратаря на Чико. Демона реши да го елиминира с елегантно копване, ала коженото кълбо излезе в аут. При тази ситуация Цветков можеше да подаде към непокрития Хазуров. Още в следващата атака обаче, ЦСКА успя да поведе с 2:0. Павел Головодов проби по крилото, след което пусна отличен пас към връхлитащия Коце Хазуров. За опитния нападател остана най-лесното и с майсторски шут опъна отново мрежата на Чико.

Коце набързо оформи и своя хеттрик, след като отбеляза и в 24-ата минута. Този път Николай Цветков не се полакоми и подаде към колегата си, който въпреки опита на бранител, заби трети гол в мрежата на съперника.

След трите „шамара", Чико можеше да отговори по страхотен начин на именития си опонент. Отбраната на ЦСКА проспа едно извеждащо подаване към Димитър Стоянов, който остана сам срещу Стоян Колев. Ударът му обаче облиза външната страна на мрежата.

До почивката, резултатът можеше да стане и 4:0 в полза на домакините. Александър Александров обаче действа с прекалено голямо самочувствие и стреля леко, останал сам срещу вратаря Петър Стоичков.

През втората част „червените" видимо намалиха оборотите срещу тима от село Бяга. Това обаче не попречи резултатът да стане 4:0 в 58-ата минута. Младокът предприе солова акция през центъра и секунди по-късно остана сам срещу вратаря на Чико. Юношата на ЦСКА прояви класа и прати топката в обратния ъгъл.

Точка на спора сложи Николай Цветков в 85-ата минута. Техничарят от Видин видя, че стражът  Петър Стоичков е доста пред своята голлиния. Демона отправи страхотен прехвърлящ удар някъде от центъра, който не остави никакви шансове на Чико. Крайното 5:0 бе оформено, а пък Цветков обра поздравленията на Христо Янев и своите съотборници.

ЦСКА - ЧИКО (БЯГА) 5:0 (Развой на срещата по минути)