Ботев (Гълъбово) изпусна да лие като гост Брестник в мач от четвъртия кръг на Югоизточна "В" група. В равностийния двубой на стадион "Беркут" домакините не отправиха нито един удар в противнковата врата, докато гостите опитаха стрелба поне по три пъти на полувреме. В самия край с удар от 30 метра Иванов нацели и страничния стълб зад вратаря Аргилашки.

В Раковски местният едноименен тим пък се наложи с 5:0 над Спортист (с. Роза).
Голедата подкара Цветан Павлов с две попадения до 30-ата минута след пасове на Пейо Батинов. В 39-ата Георги Стефанов оформи класическата преднина на Раковски след точен изстрел с глава. През втората част Светослав Маламов покачи на 4:0, в самия край Александър Ковачев от дузпа направи победата на Раковски над Спортист (Роза) разгромна.

От дъното на класирането отлепи Спартак (Пд) с успех като гост с 2:0 над Тунджа (Ягода). Лидерите от Тунджа (Ямбол) продължават да са водачи на Югоизток с пълен актив от точки, след победа в Харманли с 3:0 над Хеброс.

Резултатите в IV кръг на Югоизточна "В" група
Свиленград - Созопол 2:0, Димитровград - Асеновец 2:0, Тунджа (Ягода) - Спартак (Пд) 0:2, Левски (Карлово) - Родопа 1927 2:0, Хеброс - Тунджа (Ямбол) 0:3, Раковски - Спортист (Роза) 5:0, Розова долина - Гигант (Съед.) 2:1, Загорец - Мастер (Бургас) 0:1, Брестник - Ботев (Гълъбово) 0:0, Арда (Кж) - Чирпан 1:0