Левски победи с класическото 3:0 Спартак (Вн) в среща от 22-ия кръг на "А" група. Нападателят Жеан Карлош най-сетне загатна за качествата си, като се отчете с две попадения във вратата на варненци.

В 18-ата минута с гол от пряк свободен удар Мирослав Иванов даде преднина на "сините" - 1:0. По този начин Шуменския Деко се разписа във втори пореден мач на Левски в първенството. Преди дни нисичкият халф донесе трите точки при гостуването на Черно море (1:0).

Попадението на Миро Иванов окрили възпитаниците на Станимир Стоилов, които не спряха да обстрелват Радостин Станев. В 29-ата минута Зе Суарес изведе красиво с пета своя съотборник Живко Миланов, той подаде на Жеан Карлош и за последният не остана нищо друго, освен да удвои преднината на Левски - 2:0.

След почивката "сините" отново оказаха натиск и в 47-ата минута вече водеха с 3:0. Отново точен бе бразилецът Жеан Карлош, който се разписа след отлично подаване на своя сънародник Зе Суарес. В 66-ата минута влезлият като резерва Жоазиньо центрира към Кръстовчев, който опита удар с глава, но не намери целта.

Единственото по-сериозно голово положение пред вратата на Георги Петков бе в началото на срещата. Във 2-ата минута Владислав Мирчев се озова на удобна позиция, но не успя да вкара.