Жълт картон за Зитуни.

90+1′

Удар с глава на Даниел Пеев мина покрай вратата.

90′

Григор Долапчиев пропусна да изравни, след като се размина с топката след центриране отдясно.

86′

Стефан Христов пое топката пред наказателното поле, намери коридор за стрелба и нанесе опасен удар, който рикошира в Патев и излезе в корнер.

83′

Ивайло Лазаров е заменен от Стефан Христов.

82′

Мухамаду Н`Диайе влиза на мястото на Васил Шопов.

78′

Румен Гьонов опита удар, който мина високо над вратата.

Снимка 341208

68′

Неточен удар от далечна дистанция на Шопов.

64′

Насим Зитуни влиза на мястото на Юлиан Ненов.

Снимка 341205

60′

ГООООЛ ЗА ДУНАВ!!! Васил Шопов изпълни технично пряк свободен удар пред наказателното поле и вкара за 1:2.

59′

Жълт картон за Радко Мутафчийски.

56′

Отлично спасяване на Мартин Луков след добро изпълнение на пряк свободен удар от страна на Даниел Пеев. Стражът изби топката в корнер, след който Узунов стреля с глава в гредата.

46′

Димитър Георгиев е заменен от Луис Силва.

45′

Начало на втората част.

45+1′

Край на първото полувреме.

45′

ГООООЛ ЗА ВИТОША!!! Ивайло Лазаров бележи. Домакините организираха атака отдясно, последва центриране в наказалното поле, където Петър Патев не успя да изчисти добре топката и я прати право в Лазаров, който със силен удар не остави шансове на Луков.

42′

Неточен удар с глава на Христозов след изпълнение на ъглов удар.

39′

Удар с глава на Ковачев след изпълнение на корнер мина покрай вратата на Иванов.

37′

Петър Патев предотврати сериозна опасност пред вратата на Дунав. Даниел Пеев се опита да намери Цанков отдясно, топката рикошира в крака на Преслав Петров и отиваше към Лазаров, който бе сам срещу Луков, но Патев се намеси решително и изчисти кълбото.

30′

ГООООООЛ ЗА ДУНАВ!!!! "Драконите" поведоха с гол на Васил Шопов. Халфът центрира от пряк свободен удар отдясно, никой не игра с топката в наказателното поле, стражът Михаил Иванов не реагира добре и кълбото попадна във вратата за 0:1.

29′

Жълт картон за Лъчезар Котев.

28′

Юлиан Ненов стреля с глава над вратата след центриране отляво.

Снимка 341203

27′

Неточен удар на Григор Долапчиев.

25′

Диян Димов опита удар от далечна дистанция, който бе блокиран от играч на домакините.

Снимка 341202

18′

Витоша организира опасна атака. Петко Цанков подаде Даниел Пеев отляво. Халфът опита да намери Григор Долапчиев в наказателното поле, но защитник на Дунав се намеси и изчисти топката.

15′

Равностоен мач до този момент, без никакви опасности пред двете врати.

2′

Димитър Георгиев отправи първия точен удар към една от двете врати, който обаче бе твърде слаб и не затрудни Мишо Иванов.

1′

99. Стефан Христов 15. Христо Лемперов

Витоша приема Дунав (Русе) в Бистрица в последен мач от 21-ия кръг на Първа лига. Срещата е с начален час 17,30.

"Драконите" се надяват да се върнат към победите срещу опашкаря в елита. Последната победа на играчите на Малин Орачев датира от 26 ноември срещу Етър във Велико Търново.

Дунав (Русе) привлече още трима нови

"Драконите" подписаха с двама нападатели и защитник

Гостите няма да могат да разчитат на наказания Божидар Васев. Очаква се до началото на срещата последните три нови попълнения - нападателите Мохамаду Мустафа Н'Дайе и Луис Клаудио Карвальо да Силва и защитникът Ивайло Марков да бъдат картотекирани.

Наставникът на Витоша - Костадин Ангелов няма да може да разчита на смятания за ново попълнение Орлин Старокин. Опитният футболист игра в контролите за Витоша, но не е подписал договор, защото ще чака до последно да чужбина.

Аут за мача е и Йордан Върбанов. Ветеранът претърпя операция и ще бъде извън игра около месец.