Румен Гьонов влиза на мястото на Тодор Гочев

Жълт картон за Михаил Милчев

52′

Жълт картон за Йордан Апостолов

48′

ГОООЛ! Григор Долапчиев намалява изоставането на Витоша - 2:4! Иван Вълчанов центрира към наказателното поле, където оставен непокрит беше нападателя, който с глава изпрати топката в далечния за Християн Василев ъгъл.

45′

Начало и на втората част!

45+1′

Край на първото полувреме! Ботев (Враца) се оттегля на почивка с три гола аванс пред Витоша - 4:1.

41′

ГОООЛ! Хеттрик на Емил Стоев! Халфът получи пас от Валери Домовчийски, технично преодоля отбраната на бистричани, и отблизо мушна топката в мрежата за 4:1. Веднага последваха претенции на "тигрите" за засада, но такава нямаше.

40′

ПРОПУСК!!! Много опасен удар на Петър Атанасов изпраща топката встрани от вратата.

30′

ГООООЛ! Попаденията не спират да летят... Този път обаче то е на сметката на Витоша, след като Георги Купенов намалява резултата - 1:3. Играчът на "тигрите" засече топката след хубаво центриране на корнер, и с глава я изпрати в мрежата.

28′

ГОООЛ! Валери Домовчийски прави резултата класически - 3:0! Петър Атанасов пусна хубав пас към нападателя, Тодор Гочев го изпусна, и той успя да матира Християн Василев, реализирайки първото си редовно попадение в този мач.

25′

ГООООЛ! Емил Стоев удвоява! Халфът засече топката от движение след центриране на Симеон Мечев, като не остави никакви шансове на Християн Василев, който успя да чукне леко кълбото преди Стоев да стреля. Полузащитникът обаче шутира много мощно към вратата му и отбеляза втория си гол в мача - 2:0.

23′

ПРОПУСК!!! Четин Садула пусна топката към Тодор Гочев, който реши да комбинира с връхлитащия към наказателното поле Емил Гъргоров, който обаче отново не успя да се възползва по най-добрия начин от ситуацията и резултатът остава непроменен.

15′

ГООООООООООЛ! Емил Стоев бележи редовно попадение! Валери Домовчийски беше изпуснат от защитата на "тигрите" и остана сам срещу вратаря. Нападателят шутира от границата на наказателното поле, но Християн Василев отрази удара му. За негово нещастие обаче, топката попадна право в краката на Стоев, който не сгреши при добавката с много мощен изстрел - 1:0.

12′

Жълт картон за Андреас Васев

9′

Жълт картон за Тодор Гочев

7′

ОЩЕ ЕДИН ОТМЕНЕН ГОЛ!!! Второ попадение на Валери Домовчийски не е зачетено заради засада.

4′

СПАСЯВАНЕ!!! Емил Гъргоров беше изведен в предни позиции след много хубав пас, успя да се справи с Андреас Васев, но не и да стреля по най-добрия начин към вратата. Васев също "омекоти" удара и опасността пред стража премина без проблем, след като той хвана топката.

2′

ОТМЕНЕН ГОЛ!!! След само изминали 30 секунди, Ботев (Враца) стигна до попадение чрез Валери Домовчийски, но страничният съдия вече беше вдигнал своя флаг за засада. След повторението се видя, че решението му е правилно.

1′

НАЧАЛО НА СРЕЩАТА! Мачът започна с минута мълчание в памет на легендата на ЦСКА Красимир Безински.