Отборът на Верея загуби домакинството си на Етър в мач от плейофната фаза на втората шестица на Първа лига.

Гостите се наложиха с категоричното 3:0. Хеттрик в тяхна полза отбеляза Иван Петков.

Голмайсторът за великотърновци бе най-опасният състезател на тима в предни позиции, заедно с Милчо Ангелов.

Снимка 419411

Домакините са в серия от 42 поредни мача без успех в първенството. "Болярите" имат своите амбиции и постигнаха това, за което пристигнаха в Стара Загора.

Етър с резерви и юноши срещу аутсайдера Верея

Краси Балъков съхранява силите на своите основни футболисти

Красимир Балъков направи доста промени в състава си. Флорент Боджадж и Никола Колев са контузени. Други от по-опитните състезатели останаха на пейката, а някои от младите играчи получиха шанс за изява.

Верея не можеше да разчита за днешния мач единствено на наказания Денислав Станчев. За нещастие на тима в днешния мач контузия получи и лидерът и капитан Иво Иванов, който бе заменен принудително още през първото полувреме.

Резултатът беше открит след 14 минути игра, когато Стоянов намери добре Петков, дал предимство на тима си.

Отново Петков, по много подобен начин, покачи на 2:0 за великотърновци 5 минути преди почивката, след нова асистенция на Крум Стоянов.

17 минути преди последния сигнал Даниел Младенов стреля силно по посока вратата на съперника, топката бе отбита, но попадна у Иван Петков, за когото не остана нищо друго, освен да оформи хеттрика си в мача.

Така Етър разполага с 47 точки в актива си, докато за Верея са все така скромните 6 завоювани пункта.

Олександър Севидов подкупвал съдии и залагал на уредени мачове?

Бившият треньор на Верея подкупвал съдии и залагал на уредените мачове?

Официално обвиниха Севидов

Снимка 419413

Главен съдия на срещата бе Георги Иванов, с помощници Димитър Русев и Георги Минев. Делегат на БФС беше Илия Илиев, а работата на реферите зорко проследи Георги Нарлев.

Иван Вутов: Не играем в уредени мачове!

"Показваме разликата между юношите и мъжете"