Васил Калоянов влиза на мястото на Мартин Тошев.

ГРЕДА! Удар с глава на Андонов срещна напречната греда на Септември.

86′

Жълт картон за Байду.

84′

Разбъркване в наказателното поле на Септември. Домакините поискаха дузпа за нарушение срещу Елиаш, но претенциите им не бяха удовлетворени.

80′

Янко Георгиев спаси Септември от изравняване! Стражът първо спаси силен удар на Фенуш, а след това отрази шут на Енчев.

78′

Сюлеймани получи жълт картон.

77′

Селим Керкар влиза вместо Петър Витанов.

74′

Иван Тилев влиза на мястото на Георги Стоичков.

71′

Удар на Георги Андонов от пряк свободен удар на добра позиция срещна стената.

70′

Мартин Тошев опита удар с левия крак, който излезе в аут.

70′

Жълт картон за Янко Сандански.

64′

Удар на Бенгюзов от средна дистанция излиза в аут.

63′

Георгиев няма проблеми при удар на Андонов.

62′

ГООООООЛ ЗА СЕПТЕМВРИ!!! Крис Гади откри резултата. Френският флангови играч получи отличен извеждащ пас от Мартин Тошев, надбяга бранител на домакините, финтира Аргилашки и прати топката в опразнената врата.

55′

Иванов влиза на мястото на Танев.

52′

Ишмаел Байду заменя Владислав Романов.

50′

Неточен удар на Бенгюзов.

49′

Добра атака на Септември. Крис Гади навлезе в наказателното поле и върна топката към Тошев, който обаче се размина с кълбото.

46′

Опит за нестандартен удар на Фенуш - топката излиза в аут.

45′

Начало на втората част.

45′

Край на първото полувреме.

36′

ГРЕДА!!! Борис Галчев центрира от корнер, Тошев стреля с глава, Аргилашки успя да избие топката, която след това срещна страничния стълб.

34′

Жълт картон за Милен Танев.

28′

Жълт картон за Крис Гади.

27′

Непростим пропуск на Милен Танев! Меди Фенуш получи топката в наказателното поле и върна към точката на дузпата, къдетп халфът стреля над вратата.

23′

Слаб удар на Тошев попада в ръцете на Аргилашки.

15′

Още един неточен удар, този път на Тошев.

13′

Борис Галчев опита далечен удар, който минава далеч от целта.

8′

Равностойни начални минути на мача.

1′

13. Траян Траянов

Верея приема Септември в мач от 13-ия кръг на Първа лига. Срещата е днес от 17,15 часа на "Трейс Арена" в Стара Загора. Победа ще върне "лъвовете" на четвърто място във временното класиране, като ще ги доближи само на 2 точки от втория Левски.

От Верея с жест към привържениците си

Старозагорци пускат вход свободен за мача със Септември

Треньорът на Верея Илиан Илиев има немалко кадрови проблеми преди срещата. Той не може да използва наказания Здравко Илиев, както и контузените Осман Балде, Костадин Слаев, Илия Мунин и Еркенбулан Нургалиев.

За Септември отсъстващите са само двама - Валентин Галев и Богомил Дяков. Столичани прекъснаха серията си от 4 поредни загуби с Първа лига, след като надвиха трудно опашкаря Витоша (Бистрица) с 1:0 в понеделник. Сега тимът на Николай Митов ще се опита да затвърди този успех с позитивен резултат  в гостуването в Стара Загора.