Тиаго отстъпва мястото си на италианеца Стефано Белтраме.

Греъм Кери ще се появи в игра, като заменя халф-бека в днешната среща Брадли Мазику.

82′

Напускащият терена Санкаре получи картон, защото не излезе от възможно най-близката част от терена.

82′

АВТОГОЛ!! ЦСКА ПОВЕЖДА С 2:0!! МАРИН БЕЛЕЖИ В СОБСТВЕНАТА СИ ВРАТА! И въпреки, че ЦСКА не удвои резултата при далеч по-изгодни положения, късметът все пак се усмихна на столичния гранд и те направиха 2:0 след автогол на съперника. Георги Йомов центрира в наказателното поле на новаците, а Лазар Марин изчисти толкова лошо неговото подаване, че намери мрежата на сюрпризирания Даниел Наумов.

81′

Жеферсон се появява в игра за сметка на Юнус Санкаре. Смяна за ЦСКА.

80′
Снимка 507502

78′

Красимир Балъков пуска в игра Даниел Младенов. Вместо него терена напуска Андон Гущеров.

77′

КАМБУРОВ! В 78-ата минута ФК ЦСКА 1948 достигна до първия си точен изстрел във вратата на Бусато. Той дойде след изпълнението на фаул от Камбуров, който "загря" сериозно ръкавиците на бразилския страж..

76′
Снимка 507519

74′

САНКАРЕ! Голям пропуск бе регистриран в 74-ата минута. Али Соу демонстрира добро хрумване и продължи надясно за Георги Йомов. Крилото отправи остър пас по земя за Санкаре. Бившият играч на Бордо обаче закъсня със стотни от секундата, за да засече, а и преди това хвърлилия се на шпагат Минков също го обърка с невъзможността си също да блокира прострелното подаване.

73′

Тиаго Родригес демонстрира изключителна скорост и задмина Лазар Марин, за да се озове сам срещу Наумов. Младежкият национал обаче следеше внимателно ситуацията и излезе далеч от своята врата, за да изчисти.

66′

Амос Юга получава жълт картон заради натрупани нарушения на своя актив.

60′
Снимка 507517

58′

ОТМЕНЕН ГОЛ НА ЙОМОВ! ЦСКА стигна до втори гол в мача, но изпълнението на Йомов не бе зачетено от главния съдия. Причината бе тази, че миг преди да матира съперниковия вратар с плътен изстрел, крилото си бе помогнало за спирането на топката с ръка.

50′

Юнус Санкаре открадна топка от халф на ФК ЦСКА 1948 и моментално вдигна главата, за да подготви своя изстрел по посока вратата на съперника. Това обаче не бе неговото мечтано изпълнение и Наумов спаси с лекота.

49′

Откриващата ситуация за втората част бе добра индивидуална проява на Али Соу. Нападателят на ЦСКА използва физиката си, за да се освободи от Минков и шутира в близкия на Наумов ъгъл. Топката обаче се спря от външната страна на мрежата.

47′
Снимка 507515

46′

Вижте как се промениха коефициентите нa efbet за тази среща след края на първото полувреме!

45′

ИГРАТА СЕ ПОДНОВЯВА!

45′

ПОЧИВКА!

Снимка 507513

44′

ЙОМОВ!! Момчетата на Бруно Акрапович можеха да посрещнат почивката с още един гол в своя актив. Али Соу демонстрира непримиримост и открадна топката от бранител на ФК ЦСКА 1948. Веднага видя включилия се от дълбочина Георги Йомов, който за своя зла беда реши да стреля технично, а провалът му го ядоса изключително много.

40′

Жълт картон за Георги Йомов от ЦСКА.

39′
Снимка 507505

38′

МАТЕЙ! ЦСКА можеше заслужено да удвои своята преднина в 38-ата минута. Тиаго центрира перфектно от корнер, намирайки непокрития Юрген Матей. Нидерландецът обаче разочарова заради изстрела си с глава. От удобна позиция, той прати кълбото над горната греда.

34′

ПРЕТЕНЦИИ ЗА ДУЗПА! ФК ЦСКА 1948 поиска дузпа от главния съдия Петър Костадинов в 34-ата минута. Топузов пусна за връхлитащия на скорост в полето на ЦСКА Галин Иванов. Българският национал влезе във физическо единоборство с Амос Юга, след което падна на тревата. Реферът на срещата обаче подмина с мълчание претенциите на новаците във футболния ни елит.

32′

Официално предупреждение за Ангел Бастунов, който удари без топка Амос Юга.

31′
Снимка 507504

30′

Инкасираното попадение обърка тотално игровия план на гостите, които с мъка достигат в близост до наказателното поле на ЦСКА.

23′
Снимка 507506

20′

Официално предупреждение за капитана на ЦСКА - Петър Занев.

18′

ГООООЛ ЗА ЦСКА!! 1:0!! АЛИ СОУ! Радостта за домакините бе заслужена в 18-ата минута, когато "армейците" вече имаха преднина от едно попадение. Халф-бекът Джером Синклер подаде за Йомов, който акробатично с пета продължи за Али Соу. Гамбиецът остана сам срещу вратаря на новаците, елиминира го майсторски и след това насочи безпроблемно в мрежата. Притеснение не изпита дори и от връхлитащия зад гърба му централен защитник Михаил Минков.

13′

Постепенно ЦСКА заигра по-дълготрайно в половината на новаците, а наченки за интересно положение имаше в 13-ата минута, когато Али Соу пое с гръб към вратата и върна назад за Юга. Опорният халф шутира по земя, но след рикошет, ударът му не затрудни Наумов.

5′

ГУЩЕРОВ! Първото голово положение в срещата попадна в актива на ФК ЦСКА 1948. Марио Топузов матира отбраната на ЦСКА с перфектен извеждащ пас за своя капитан Андон Гущеров. Нападателят леко се засуети и това позволи на Густаво Бусато да се хвърли смело в неговите крака. Това обаче не сложи край на техния индивидуален сблъсък, тъй като латиноамериканецът изпусна кълбото, но след това даде всичко от себе си, за да предотврати възможността за успешна добавка на вражеския стрелец.

3′

Срещата започна с по-активно владение на топката от страна на домакините. Техният опонент пък пробва да го сюрпризира с висока преса, която се оказа и причината за няколко доста груби единоборства в центъра на терена.

2′

Минута мълчание в памет на Никола Спасов, Димитър Ларгов и Диего Армандо Марадона, починали през тази седмица.

1′

Вижте тук кой е фаворитът в мача!

1′
Футболист на ФК ЦСКА 1948 обижда стюарди на "Армията"

Домакините надъхват своите любимци с "Боят настана"

Снимка 507497

1′
Фенове на ЦСКА посрещнаха отбора на "Армията" със скандирания "Бий ментетата"

Много полиция пази съперника на "армейците"

Снимка 507498

1′