Йордан Тодоров в борба за топката със Сичеро ЦСКА победи с 2:0 Литекс в първия мач на завърналия се на "Българска армия" треньор Стойчо Младенов. "Армейците" зарадваха близо 14 000 свои привърженици на стадиона в "Борисовата градина". Точни за ЦСКА бяха Еуген Трика и Евгени Йорданов.

В 6-ата минута след центриране от корнер Тунчев нацели топката с глава, но Тодор Тодоров спаси блестящо. Пет минути след това Сичеро сгреши, като подаде на Петре в наказателното поле на Литекс. Ударът на румънеца обаче облиза десния страничен стълб на вратата на Литекс.

В 26-ата минута "армейците" останаха без Велизар Димитров, след като капитанът на "червените" получи контузия след остро влизане на Живко Желев в краката му в средата терена. На мястото на Димитров принудително в игра влезе Еуген Трика. Капитанската лента бе връчена на Йордан Тодоров.

Първото попадение бе дело на резервата Еуген Трика, който откри в 41-ата минута. Румънецът засече с глава центриране на сънародника си Петре отдясно и даде аванс на домакините.

В 79-ата минута завърналият се през зимата в отбора нападател Евгени Йорданов сложи точка на спора. Гената засече отблизо центриране на Роберт Петров отляво за 2:0.

След победата ЦСКА се върна на втората позиция, като вече има 42 точки в актива си. Лидер продължава да е Левски с 48 т.