ЦСКА победи Берое в Стара Загора с минималното 1:0. Единственото попадение за „червените” реализира намиращият се в чудесна форма Флоренттин Петре две минути преди края на срещата. „Армейците” буквално смазаха домакините като пропуснаха над десет чисти голови положения.

През първото полувреме ЦСКА имаше тотално превъзходство на терена. В 10-ата минута зе Руи напредна по лявото крило, премина през двама футболисти на домакините, но стреля в аут.

В 14-ата минута Тодор Янчев подаде към Зе Руи, той центрира остро в наказателното поле и Петре от четири метра не уцели вратата и прати топката покрай левия стълб.

В 30-ата минута след центриране от корнер Кирил Котев игра с глава, но Недко Миленов изчисти от голлинията.

В 36-ата минута Петре напредна отдясно, стреля но отново Пламен Колев спаси. Две минути по-късно вратарят извади нов топовен изстрел, този път на Велизар Димитров. В 39-ата минута Емил Гъргоров влезе в наказателното поле сам срещу вратаря на Берое, но в последния момент Делиминков с шпагат изчисти в корнер.

В последната минута на първото полувреме отново Бадема шутира от границата на наказателното поле, Колев изби, но притичалият играч на „червените” извърши нарушение срещу него.

В началото на второто полувреме гостите продължиха да мачкат „зелените”. Велизар Димитров стреля от границата на наказателното поле, топката се отби в играч на Берое, но Зе Руи от няколко метра не уцели вратата. В 56-ата минута Петре направи поредния си фрапантен пропуск, след удар с глава.

В 62-ата минута влезлият като резерва Неи можеше да реализира с глава, но извърши нарушение в нападение.

В 73-ата минута домакините изпълниха първи корнер, но след удар на Златинов топката попадна в крак на играч на ЦСКА. Пет минути по-късно влезлият като смяна Маркиньос стреля силно от 25 метра, топката тупна пред вратаря и мина на сантиметри от десния стълб.

Две минути преди края на двубоя Петре реализира победното попадение за крайното 1:0 в полза на „червените” след извеждащ пас на Велизар Димитров.