Край на мача!

88′

Крум Стоянов заменя Венци Василев.

85′

ГОООЛЛ ЗА ЦСКА! Десподов бележи за 3:0! Влезлият като резерва национал се възползва от подаване на Евандро и с удар от вратарското поле се разписа!

82′

Малинов заменя Пинто.

80′

Петков заменя Руменов.

76′

Евандро заменя Джеси.

70′

Почански заменя Батрович.

69′

Удар на Батрович от фаул мина близо до вратата на Черниаускас.

65′

Десподов заменя Мауридеш.

60′

Даниел Младенов центрира в наказателното поле на ЦСКА, но без успех.

55′

Мауридеш можеше да сложи окончателно точка на спора, но ударът на бразилеца от около десетина метра мина над вратата!

50′

ГОООЛЛЛ ЗА ЦСКА! Жоржиньо бележи за 2:0! Бразилецът се разписа ефектно, след като гостите не успяха да изчистят добре топката и тя попадна на крака му!

48′

Жълт картон за Сърмов.

45′

Начало на второто полувреме.

45+1′

Край на първото полувреме.

43′

Румен Руменов опита да изненада Черниаускас от дистанция, но ударът му попадна във футболист на ЦСКА.

37′

Ново центриране от корнер на Тиаго, този път Николай Бодуров стреля с глава, но встрани от вратата.

32′

Рубен Пинто можеше да удвои преднината на "червените", но останал сам срещу Христо Иванов пропусна да вкара за 2:0!

29′

ГООООЛЛЛ ЗА ЦСКА! Чорбаджийски открива резултата - 1:0! Защитникът на домакините засече с глава центриране от корнер на Тиаго!

22′

Атака на гостите чрез Даниел Младенов, който обаче е затворен от Борис Секулич.

17′

Фаул за ЦСКА, от който обаче не последва заплаха за вратаря Христо Иванов.

13′

Флорен Боджадж стреля, Черниаускас спасява.

10′

Спокойно начало на срещата на стадион "Българска армия" с очакван териториален превес на домакините.

7′

Шанс и за Етър. Дани Младенов намери добре Боджадж, който обаче се оказа зад защитата на домакините.

3′

Тиаго се опита да намери Джеси в интересна ситуация пред наказателното поле, но гостите успяха да изчистят топката.

1′

23. Дюлгеров 17. Ивайлов

ЦСКА приема Етър днес от 20:00 часа в мач от 12-ия кръг на Първа лига. Очаква се на мача да има поне 8 хил. фенове, въпреки неделния ден и късния час.

След плащането на емблемата сред феновете на "червените" цари голям ентусиазъм и върви кампания за напълване на стадиона.

ЦСКА е длъжен да победи и с оглед амбициите си в първенството. Тимът на Нестор ел Маестро заема трето място във временното класиране с 25 точки, като при успех днес ще се изравни с втория Левски.

Иван Ченчев: Чух се с Ганчев, дарявам парите си от ЦСКА и купувам на Лъчо абонаментна карта за целия сезон!

Бившият директор в "червения" клуб има да взима 15 870, 39 лева

От групата на отбора отпадна Али Соу, който закъсня с прибирането си от сбора на националния отбор на Гамбия. Така атаката на "червените" ще бъде водена от Мауридеш, а зад него ще действа Тиаго. Възможно е сред титулярите да започне Жанио Бикел за сметка на Кристиян Малинов. Извън сметките за двубоя останаха още Енрике, Жеферсон, Стойчо Атанасов и Валентин Антов.

Гостите от Велико Търново се намират в добра форма. Наставинкът на Етър Красимир Балъков няма да може да разчита на преотстъпените от ЦСКА Пламен Гълъбов и Никола Колев.