90+3′
Турнир: efbet Лига Стадион: Зрители: 123
90+3′

И двата отбора изпуснаха по едно 100 процентово положение. Гостите имаха териториално предимство, но до гол така и не се стигна.

90+2′

Удар на футболист на Арда след изчистена топка. Тъч за домакините.

90+1′

Иван Коконов се контузи на десния тъч. Арда няма повече смени. Фаул за гостите.

90′

Три минути добавено време.

89′

Караджов докосна топката след центриране от фаул на домакините. Вратарят излезе лошо, но се измъкна.

88′

Никола Спасов призовава възпитаниците си да се изтеглят напред.

85′

Меле в наказателното поле на Царско село. Защитата успя да изчисти.

84′

Удар на Ховсепян от 20 метра. Чворович плонжира и спаси. Ударите са 10 на 7 за Арда.

82′

Радослав Василев не можа да нанесе удар от 5 метра след хубаво центриране на Лозев.

80′

Бенгюзов смени Аморим. Последна смяна в мача.

79′

Радослав Василев беше изведен сам при последвалата контра. Този път Чворович успя да спаси.

78′

Караджов направи спасяването на мача. Георги Минчев остана сам, но стражът се намеси. След това на няколко пъти домакините пропуснаха да нанесат решаващ удар.

76′

Акробатично спасяване на Караджов след далечен удар на домакините.

75′

Кавдански извади топката от крака на връхлитащ нападател на Арда. Няма удари от страна на гостите.

72′

Александър Георгиев не очакваше подаването на Лозев след хубава атака на Арда отдясно. Прекрасна ситуация за гостите.

68′

Светослав Диков влиза на мястото на Емауил Манев. Последна смяна за Никола Спасов.

66′

Радослав Василев влезе на мястото на Илиша Сам за Арда.

65′

Уесли отстъпва мястото си на Божидар Кацаров.

62′

Гостите продължават да имат леко териториално преимущество, но така и не стигат до голови ситуации.

Снимка 434919

60′

Родни Антуи получи картон за това, че се препъна симулативно сам.

58′

Александър Георгиев сменя Веселин Марчев.

55′

Иван Коконов се измъкна от защитата на Царско село, изпуснат от Раян Даскалов. Коконов изпусна топката и фаулира излизащия Чворович.

54′

Ветеранът Й. Минев получи разтежение и ще бъде сменен от Георги Хашев.

52′

Чворович легна и пресече центриране на гостите. Йордан Минев за трети път лежи на терена.

51′

Жоао Аморим стреля в стената от фаул. Церемониите преди изпълнението бяха дълги.

49′

Коконов беше съборен на границата на наказателното поле от Евертон.

45′

Очакват се голове през второто полувреме.

45+1′

Вълнуващо първо полувреме без гол. Владението на топката е 45% на 55%.  Гостите са по напористи и направиха 9 фаула срещу 5 от "царете".

Снимка 434916

42′

Венцислав Василев получи картон за груба проява.

38′

Глишич размина Манев и Й. Минев отляво. Острото му центриране беше засечено от Кавдански в корнер. Топката мина до гредата на Чворович.

33′

Марчев центрира опасно отдясно. Нямаше нападател на Арда, който да засече острата топка. Феновете на гостите се оживиха.

28′

Царско село се защитава с човека, което затруднява момчетата на Стамен Белчев.

27′

Антонио Георгиев фаулира Иван Коконов и видя жълт картон.

24′

Двата отбора се подсигуряват много. Далечен удар за Арда на Жоао Аморим от дистанция. Аут,

16′

Раян Даскалов свали опасно топката към Чворович, който все пак я улови. Остра атака на гостите отдясно. Иван Коконов стигна до кълбото на аутлинията и го центрира.

9′

Прекрасна намеса на Караджов. Родни Антуи стреля опасно след захождане отдясно.

8′

Топката е повече в полето на домакините. Никола Спасов е заложил на бързия преход в атака.

5′

Коконов центрира опасно. Марчев непокрит не можа да уцели топката след акробатично изпълнение.

4′

Иван Караджов закова топката след удар с глава на Манев. Първа сериозна атака за домакините.

2′

Гостите получават подкрепата на мощна агитка от около десетина верни фена.

Снимка 434918

1′

Облачно време. Възможно е да завали над стадиона в Овча купел.

26.Георги Хашев 99.Радослав Василев

Капризите на жребия изправи един срещу друг новаците Царско село и Арда още във втория кръг на новото футболно първенство. Двубоят е днес от 18:45 часа на стадион "Славия", защото теренът на Царско село още няма лиценз за провеждане на елитни мачове.

Обявиха къде ще домакинства Царско село

Процедурата по набиране на документи за лицензиране на стадиона на новака в елита продължава

През миналия сезон "царете" спечелиха и двата двубоя във Втора лига. В първия момчетата на Никола Спасов показа много приятна игра и загубиха достойно от шампиона Лудогорец с 0:2. Арда направи боево 0:0 с Ботев (Пд) в мач, игран в два дни. Първото действие миналата събота продължи само 4 минути и беше прекъснато заради дъжд.

Атаката на софиянци ще води Георги Минчев. Очаква се титуляри да бъдат и близнаците Миневи. Ще отсъстват заради контузии Карбониери и Густаво.

Наставникът на Арда Стамен Белчев не включи в групата нападателя Ивайло Димитров, който е изостанал сериозно с подготовката си. Очаква се атаката отново да води Елиша Сам.

Завръщат се Веселин Марчев и Ахмед Осман, които изтърпяха наказанията си. Извън разширения състав останаха още Атанас Кръстев, Митко Плахов и Лукас Мартинс.