Ясни са нарядите за междинния 18 кръг в Първа лига, който започва във вторник със срещата Славия - Черно море и завършва в четвъртък с двубоя ЦСКА - Септември.
Вижте всички наряди за кръга:
ПЪРВА ЛИГА, 18 КРЪГ
28 ноември 2017 г. (вторник), 15:00 ч.
Славия - Черно море
Съдия: Георги Николов Кабаков
Асистенти: Мартин Емилов Венев и Тони Бонев Пандарски
4-ти: Младен Маринчев Маринов
Допълнителни: Вангел Борисов Вангелов и Никола Павлов Петров
Съдийски наблюдател: Валери Николов Цветков
28 ноември 2017 г. (вторник), 17:30 ч.
Ботев (Пловдив) - Берое
Съдия: Стефан Апостолов Апостолов
Асистенти: Георги Йорданов Дойнов и Мирослав Максимов Иванов
4-ти: Веселин Мишев Добриянов
Допълнителни: Георги Юлиянов Иванов и Георги Милков Гинчев
Съдийски наблюдател: Кирил Манолов Лозанов
29 ноември 2017 г. (сряда), 15:00 ч.
Пирин - Етър
Съдия: Станислав Георгиев Тодоров
Асистенти: Мартин Иванов Димитров и Димо Дамянов Вълчев
4-ти: Павлин Цветанов Михайлов
Допълнителни: Мартин Емилов Стоименов и Радослав Петров Гидженов
Съдийски наблюдател: Йордан Динков Сталев
29 ноември 2017 г. (сряда), 17:30 ч.
Дунав - Левски
Съдия: Драгомир Димитров Драганов
Асистенти: Диян Христов Вълков и Александър Ангелов Атанасов
4-ти: Илиян Петров Капарашев
Допълнителни: Станислав Тошев Ставров и Димитър Иванов Желязков
Съдийски наблюдател: Георги Генов Нарлев
30 ноември 2017 г. (четвъртък), 13:00 ч.
Витоша - Локомотив (Пловдив)
Съдия: Петър Стефанов Доровски
Асистенти: Петър Николов Джугански и Георги Петров Георгиев
4-ти: Мартин Руменов Ангелов
Допълнителни: Ангел Детелинов Баялцалиев и Петър Григоров Григоров
Съдийски наблюдател: Евгени Тодоров Геров
30 ноември 2017 г. (четвъртък), 15:00 ч.
Верея - Лудогорец
Съдия: Неделчо Танчев Гаджалов
Асистенти: Йордан Петров Петров и Николай Неделчев Чакъров
4-ти: Даниел Милков Ников
Допълнителни: Владимир Вълков Вълков и Димитър Михайлов Михайлов
Съдийски наблюдател: Кольо Димитров Данев
30 ноември 2017 г. (четвъртък), 17:30 ч.
ЦСКА - Септември (София)
Съдия: Петър Кирилов Костадинов
Асистенти: Димитър Божидаров Стоилов и Димитър Русенов Русев
4-ти: Христо Пламенов Хаджийски
Допълнителни: Валентин Станчев Железов и Валентин Георгиев Станчев
Съдийски наблюдател: Мартин Живков Богдев