Играч на Верея успя да отклони опасен удар на Узунов, който излезе в корнер.

86′

Иво Иванов влиза на мястото на Антон Огнянов.

79′

ГОООООЛ ЗА ВЕРЕЯ!!! Антон Огнянов даде преднина на гостите. Крилото засече центриране на Здравко Илиев отдясно.

78′

Узунов влиза на мястото на Цветанов.

72′

Жълт картон за Антон Огнянов.

66′

Шоколаров влиза на мястото на Абуд.

65′

Бенгюзов пое топката пред наказателното поле, намери коридор за стрелба и отправи удар, който Стергиакис изби в корнер.

60′

Ндонг заменя Домовчийски.

59′

Славия пропусна отличен шанс да стигне до откриване на резултата. "Белите" организираха бърза контраатака. Момчи Цветанов напредна отляво и пусна пас в наказателното поле, където Ивайло Димитров не успя да играе с топката. Кълбото стигна до Стефан Велев, който стреля слабо и Пламен Колев улови.

56′

Жълт картон за Иван Минчев.

53′

Жълт картон за Стефан Велев.

52′

Суматоха в наказателното поле на Верея след центриране от корнер. Топката е изчистина.

47′

Жълт картон за Домовчийски.

46′

Ивайло Димитров заменя Янис Карабельов.

45′

Начало на втората част.

45+1′

Край на първото полувреме.

45′

Илиян Йорданов влиза на мястото на Милен Танев.

44′

Остро центриране на Галин Иванов от пряк свободен удар, което е избито от Илия Мунин.

41′

Жълт картон за Галин Иванов.

41′

Георги Андонов прати топката над вратата от пряк свободен удар.

40′

Неточнен удар от далечна дистанция на Здравко Илиев.

28′

Нова опасна атака на Славия след включване на Абуд отляво. Кенийският защитник центрира в наказателното поле, където защитник на Верея успя да изпревари Милчо Ангелов и изби топката в корнер.

21′

Славия организира добра атака. Омар Абуд проби отляво и пусна успореден пас в наказателното поле, където Милчо Ангелов отправи удар, който бе избит от Колев в корнер.

10′

Равностойно начало на срещата. Двата отбора все още не могат да създадат опасно голово положение.

1′

Начало на срещата.

32. Стергиакис 1. Колев
73. Минчев 21. Илиев
8. Шоколаров 9. Ндонг

Славия приема Верея в мач от 24-ия кръг на Първа лига. Срещата е днес от 12:30 часа на Националния стадион "Васил Левски". И двата отбора ще търсят задължителни три точки.

"Белите" все още таят надежди за класиране в първата шестица. Разликата между столичани и днешният им съперник, който заемат заветната шеста позиция е 6 точки.

Старозагорци ще се опитат да прекъснат негативната си серия след подновяване на първенството. Тимът на Благомир Митрев спечели едва 1 точка след равенство и две поражения.