КРАЙ НА СРЕЩАТА! СЛАВИЯ РАЗБИ ВЕРЕЯ С 4:0.

Славия съкруши Верея с разгром на "Васил Левски", заралии ще зимуват на дъното в Първа лига

Стефан Аличков ще доиграе срещата на мястото на Денислав Станчев

77′

Галин Иванов отстъпва мястото си на Филип Кръстев

72′

ГОООЛ! Илиян Мицански се разписва за 4:0. Той се възползва от отбита от вратаря на гостите топка след удар на Александров и при добавката не сгреши, отбелязвайки втория си гол в срещата.

71′

Момчил Цветанов влиза на мястото на Стефан Ашковски

67′

ГОООЛ! Мицански прави резултата класически - 3:0. Славчо Шоколаров опита да изведе на стрелкова позиция Ашковски, но защитник на заралии опита да изчисти топката. Тя попадна право в Илиян, който не сгреши отблизо и мушна кълбото между краката на Цинцарски.

65′

Галин Иванов отново си пробва късмета, но след удара му топката преминава встрани от вратата.

63′
Снимка 395485

61′

Жълт картон за Здравко Илиев

59′

Първи точен удар за Верея! Здравко Илиев бе изпуснат от защитата на "белите" и успя да скъси ъгъла до Стергиакис и да стреля, но младият вратар на домакините изби в корнер.

57′

Попадение на Галин Иванов не бе зачетено заради засада.

49′

Ашковски бе изведен към наказателното поле, но вместо да стреля към вратата реши да подава към включващия се в атаката Галин Иванов. Подаването му към капитана на "белите" обаче бе доста неточно и топката попадна право в ръцете на Цинцарски.

47′

Милан Вушорович пък отстъпва мястото си на Здравко Илиев

46′

На почивката Дино Мартинович е заменен от Станислав Маламов

45′

Начало и на втората част!

45′

Край на първото полувреме! Славия се оттегля на почивка с два гола аванс пред Верея - 2:0.

41′

СПАСЯВАНЕ!!! Въпреки допуснатия автогол, вратарят на заралии е причината резултатът да е само 2:0 в полза на "белите". В тази ситуация, Ашковски шутира много мощно към вратата от около 22 метра, но стражът успя да избие топката.

36′

Ашковски можеше да увеличи преднината за Славия, след като получи много добро подаване от Мицански. Той овладя на границата на наказателното поле и опита с прехвърлящ удар да изпрати топката във вратата, но тя излезе в аут.

33′

Жълт картон за Стефан Ашковски

29′

АВТОГОЛ! 2:0 за Славия! Галин Иванов не отигра по най-добрия начин получена топка, но все пак успя да я изпрати в очертанията на вратата с удар отблизо. Цинцарски обаче не се справи при хващането ѝ и я изпусна зад голлинията.

24′

Жълт картон за Бедри Рюстемов

17′

ГОООЛ! Янис Карабельов открива резултата - 1:0 за Славия! Халфът на "белите" бе тотално изпуснат от защитата на заралии и след майсторско завъртане стреля към вратата напълно необезпокоен. Топката премина през Цинцарски и бранител на старозагорци, но все пак влетя в мрежата.

11′

Георги Йомов засече центриране на границата на вратарското поле, но при удара му бе вдигнат флагът за засада. Въпреки това, младокът нацели и гредата.

8′

Ашковски също пробва да порази вратата на Цинцарски, но вратарят изби в корнер.

5′

ГРЕДА!!! Галин Иванов получи хубаво подаване от Карабельов и шутира мощно от границата на наказателното поле, но и този път топката се отби в надпречната греда.

4′

Галин Иванов реши да центрира директно към вратата на Цинцарски след хубав пробив, но вратарят излезе напред и улови топката.

2′

ГРЕДА!!! Само в рамките на 40 секунди след първия съдийски сигнал: Илиян Мицански бе изпуснат от защитата на заралии и веднага стреля към вратата, но топката срещна страничния стълб. При добавката, Георги Йомов нацели абсолютно същия и резултатът остана непроменен.

1′