КРАЙ НА МАЧА! БОТЕВ ПОБЕДИ СЛАВИЯ С 3:2!

Ботев (Пловдив) победи Славия с 3:2

Безброй пропуски лишиха окрилен Славия от истински празник при завръщането у дома (ВИДЕО)

"Канарчетата" записаха първа победа за новия сезон в Първа лига

90+3′

Шанс за Славия да изравни малко преди края на мача! Стефан Велев стреля от фаул, топката минава над стената, но и над вратата.

90′

Четири минути добавено време на редовните 90.

86′

Иван Минчев е заменен от Калоян Кръстев

82′

Какъв пропуск на Мба! Не успя да се възползва по най-добрия начин от разбъркването в наказателното поле на Ботев новият футболист на Славия.

79′

Карабельов заменя Теодорис

78′

ГОООООООЛ! Нов обрат на стадион "Славия"! Капитанът на Ботев - Балтанов отбеляза за 3:2 с глава!

77′

Удар на Косоко, който бе оставен непокрит непосредствено пред вратата на "белите". Топката попадна право в ръцете на Петков.

74′

Жълт картон за Тодор Неделев

74′

Цветомир Панов разтресе гредата на вратата на Славия. Проблеми за Петков, който контузи ръката си при тази атака.

73′

Остро влизане на Омар Косоко в краката на Мба. Игра с топката нападателят на Ботев и не получава жълт картон, за какъвто претендират феновете на Славия.

68′

Изглежда Киров е решил да не пести силите на Косоко и нападателят влиза в игра на мястото на Бризола

65′

Опасна игра на Ботев! Бризола получи пас от Балтанов, но ударът му бе блокиран от защитата на Славия.

63′

Влезлият като резерва Балтанов е декориран в жълто заради реплики към съдията

60′

Смяна и в състава на Ботев - Юсеин е заменен от Лъчезар Балтанов

59′

Влади Узунов е заменен от новото попълнение на Славия - Шикози Мба, който прави дебюта си с "белия" екип

58′

ГОООООООООООЛ! Иван Минчев осъществява частичен обрат за Славия, след като отбелязва за 2:2!

57′

Ботев се прибра дълбоко в своята половина и по всичко изгелжда, че ще разчита на контраатаки през оставащото време.

54′

Отново Минчев застава зад топката при изпълнението на свободен удар, но и този път не последва нищо опасно пред вратата на Кайзер.

51′

Фалцово центриране на Иван Минчев, но топката смени траекторията си в последния момент и излезе в аут.

50′
48′

Жълт картон за Лазар Марин, който извърши нарушение срещу Иван Минчев

46′

На почивката голмайсторът Виана отстъпва мястото си на Крум Стоянов

45′

НАЧАЛО И НА ВТОРАТА ЧАСТ!

45+1′

КРАЙ НА ПЪРВОТО ПОЛУВРЕМЕ! ДВАТА ОТБОРА СЕ ОТТЕГЛЯТ НА ПОЧИВКА ПРИ РЕЗУЛТАТ 2:1 ЗА БОТЕВ!

45′

Само минутка добавено време на редовните 45.

43′

ГООООЛ! Владислав Узунов връща Славия в мача с много красиво далечно изпълнение, след което не остави никакви шансове на Кайзер!

40′

ГОООООООООЛ! Фернандо Виана удвоява резултата за Ботев, след като остана сам срещу вратаря и не сгреши!

39′

Удар от далечна дистанция и от Неделев, но и този опит на Ботев да удвои резултата в своя полза не е успешен.

38′

Силен шут на Бризола, но топката отново излиза в аут.

32′

Виана се размина с топката, след центриране на Тасев. Чудесна възможност пропиля нападателят на Ботев.

30′

Йомов си пое топката на гърди, след изящен пас на Теодорис, след което отправи силен шут, но топката премина високо над напречната греда.

27′

Пак проблеми за Тони Тасев, който се удари челно със Стефан Велев. За щастие на треньорите, и двамата са добре и ще продължат участието си в мача.

25′

Тони Тасев остана да лежи на земята след сблъсък с Теодорис, но съдията не видя нарушение от страна на футболиста на Славия.

24′

Опасно фалцово центриране на Велев в наказателното поле на Ботев, но съотборниците му не успяха да достигнат до нищо интересно пред вратата на Кайзер.

19′

Страхотен поглед върху играта от Иван Минчев, който пусна пас в коридор към Йомов. Той подаде към Узунов, но ударът му прати топката на трибуните.

13′

ГОООООООЛ! Фернандо Виана открива резултата за Ботев, след като сам разсече защитата на Славия след пас на Панов.

11′

Ивайло Димитров отново притеснява защитата на Ботев, но този път бранителите на "канарчетата" осуетиха атаката на Косъма.

8′
7′

По-колебливи в атака са "канарчетата" в първите минути на срещата.

5′

Впечатляващо изпълнение от Иван Минчев! "Белия" играч се възползва от това, че остана непокрит и отправи силен удар от границата на наказателното поле със силния си ляв крак, но топката премина встрани от вратата.

4′

Разочароващо изпълнение в първите минути от Ивайло Димитров. Футболистът на Славия центрира топката, но тя не попадна в очертанията на вратата на Ботев.

3′

Постепенно започват да се пълнят трибуните на съоръжението в Овча Купел.

Снимка 305148

Източник: Личен архив

2′
1′

НАЧАЛО НА СРЕЩАТА НА СТАДИОН "СЛАВИЯ" ПРИ ЗАВРЪЩАНЕТО НА "БЕЛИТЕ" В СВОЯ ДОМ СЛЕД МАЛКО НАД ГОДИНА ОТСЪСТВИЕ!