Славия организира опасна контраатака. Тасевски напредна с топката и подаде към Кръстев отдясно. Нападателят нанесе удар, който Караджов изби.

Калоян Кръстев влиза на мястото на Димитър Рангелов.

Снимка 520669

77′

Тилев заменя Мартинов.

76′

Арда получи право да изпълни пряк свободен удар на около 25 метра от вратата на Славия. Делев застана зад топката, но стреля опасно покрай вратата.

73′

Жълт картон за Вълчев.

Снимка 520667

72′

ГОЛ ЗА СЛАВИЯ! "Белите" отнеха топката пред наказателното поле на гостите. Дарко Тасевски с фантастичен пас изведе Макрилос сам срещу Караджов и халфът не сбърка за 3:2.

71′

Делев центрира от пряк свободен удар. Желев нанесе удар с глава, но след рикошет топката излезе в корнер.

68′

Славия организира опасна атака. Макрилос напредна с топката и потърсия левия ъгъл с удар от границата на наказателното поле. Караджов спаси.

Снимка 520658

58′

Стоев е заменен от Сораков.

58′

Тасевски влиза на мястото на Дост.

57′

Котев шутира от далечна дистанция - покрай вратата.

Снимка 520657

55′

ГОЛ ЗА СЛАВИЯ! Георги Вълчев бележи! Рангелов проби отляво и намери непокрития в наказателното поле Вълчев. Халфът залъга противник и със силен удар прати топката във вратата за 2:2.

53′

Неточен удар от дистанция на Делев.

52′

Котев сбърка и подари топката на Вълчев. Халфът реши да стреля от далечна дистанция, но Караджов улови.

49′

Георгиев получи извеждащ пас зад защитата отляво от Делев. Фланговият футболист напредна и реши да стреля, но прати топката над вратата.

Снимка 520653

46′

ВИЖТЕ КАК СЕ ПРОМЕНИХА КОЕФИЦИЕНТИТЕ СЛЕД ПЪРВАТА ЧАСТ.

45′

Начало на втората част.

45+1′

Край на първата част.

43′

Нова добра възможност за Арда. Йорданов пусна към Делев пред наказателното поле. Деветката мигновено опита удар, който Вуцов улови.

40′

ГООООЛ ЗА АРДА! Руменов бележи! Делев напредна с топката отляво и върна към Георгиев. Фланговият футболист центрира в наказателното поле, където Руменов изпревари футболист в бяло и с глава прати топката във вратата на Вуцов.

35′

Таравел стигна до топката след разбъркване в наказателното поле на Славия. Централният защитник опита удар, който мина над вратата.

34′

Рангелов овладя топката на около 25 метра от вратата на Арда, обърна се и опита да изненада Караджов, но стражът на гостите внимаваше и улови.

31′

Стоев получи пред наказателното поле, освободи се от Таравел и потърси далечния ъгъл, но прати топката покрай вратата.

Снимка 520656

30′

Рангелов получи подаване отдясно в наказателното поле, но стреля неточно.

22′

Георгиев проби отляво и центрира в наказателното поле. Коконов надскочи притивников футболист, но стреля в аут с глава.

16′

ГОЛ ЗА СЛАВИЯ! Антовски центрира в наказателното поле, Караджов боксира. Топката стигна до Макрилос на границата на наказателното поле, който овладя и със страхотен удар вкара за 1:1.

15′

ГООООЛ ЗА АРДА! Тонислав Йорданов бележи! Делев получи в центъра и с чудесен пас намери Георгиев отляво. Фланговият футболист центрира в наказателното поле, където защитата на Славия изпусна Йорданов и нападателят чукна топката покрай Вуцов за 0:1.

8′

Спасяване на Вуцов! Коконов получи хубаво подаване отдясно в наказателното поле. Фланговият футболист стреля от малък ъгъл, но вратарят на Славия изби в корнер. След неговото изпълнение стражът се справи с шут на Котев.

Снимка 520655

2′

ВИЖТЕ ТУК КОЙ Е ФАВОРИТЪТ В СРЕЩАТА!

1′

71. Пламен Крумов

Славия приема Арда (Кърджали) днес, от 12:15 часа. Столичани ще направят всичко по силите си, за да се отдалечат от дъното на класирането.

Гостите пък ще са максимално амбицирани да спечелят и да се утвърдят в първата четворка.

Три победи от 18 мача и едва 13 точки. Това е активът на Славия от началото на първенството и той отрежда на "белите" предпоследното място в класирането.

Арда предлага нов договор на Спас Делев

Иска го за поне още един сезон

Опасността от изпадане е съвсем реална, макар че президентът на най-стария столичен клуб Венцеслав Стефанов твърди друго.

Славия няма шампионатен успех от 10 декември, когато се наложи с 2:1 при визитата си на Ботев (Враца).

ВИЖТЕ ТУК КОЙ Е ФАВОРИТЪТ В МАЧА!

В зимните контроли "белите" регистрираха само поражения, а след подновяването на първенството отстъпиха с 0:1 на ЦСКА и измъкнаха равенство 1:1 като гост на Берое.

Арда благодари на треньора на Ботев (Пловдив)

За извинението

Арда пък продължава с отличното си представяне, въпреки че се раздели с няколко основни фигури.

Съставът на Николай Киров започна втория дял с победа срещу Ботев (Пловдив), а преди седмица надви и Ботев (Враца).