КРАЙ НА МАЧА! СЛАВИЯ ПОБЕДИ ДУНАВ С 3:1!

Славия победи Дунав с 3:1 в "Овча Купел"

Славия не срещна трудности с Дунав

"Белите" не срещнаха особени проблеми с "драконите"

90′

3 минути добавено време.

89′

ГРЕДА! Петко Цанков отправи удар от много близко разстояние, който обаче бе твърде лек и срещна лявата греда на Георгиев, а след това попадна право в ръцете му.

87′

Един от голмайсторите в двубоя - Филип Кръстев приключва с този мач, а на негово място влезе Мартин Атанасов.

84′

Ненов освобождава мястото си за Русанов.

79′

Георги Йомов замени съименника си Георги Вълчев.

77′

ПРОПУСК! Галин Иванов пропусна дузпа, след като Ивайло Димитров нахлу в наказателното поле и бе съборен от Петко Цанков. Макенджиев обаче успя да хване ъгъла на капитана "белите" и да запази резултата 3:1.

72′

Капитанът Диян Димов напусна терена, за да може да влезе Свилен Щерев.

71′

Филип Кръстев бе на правилното място при отбита топка, но ударът му попадна право в обсега на Макенджиев.

Снимка 468397

70′

Ивайло Димитров влиза на терена на мястото на Цветелин Чунчуков.

64′

ГОООООЛ ЗА СЛАВИЯ!!! Чунчуков бе съборен, но на помощ се притече Галин Иванов, който взе топката и изведе Емил Стоев на стрелкова позиция. От своя страна Стоев не сгреши и вкара втория си гол в мача.

61′

Григор Долапчиев приключва този двубой, за да може Митко Митков да влезе в игра.

59′

Чунчуков получи хубав пас и той стреля с глава, но неточно. Също така той бе и в положение на засада.

57′

Григор Долапчиев получи хубав пас от Росен Колев, но бившият футболист на ЦСКА не успя да стигне до топката.

Снимка 468400

53′

Коварен изстрел на Юлиан Ненов накара Георгиев да избие топката в корнер за Дунав.

45′

СТАРТ НА ВТОРАТА ЧАСТ!

45′

КРАЙ НА ПЪРВОТО ПОЛУВРЕМЕ! Славия води на Дунав с 2:1.

38′

ГОООЛ ЗА СЛАВИЯ!!! "Белите" отнеха топката в половината на Дунав и топката стигна до Филип Кръстев, който я прати на крилото, където бе Емил Стоев, а той успя да върне коженото кълбо на Кръстев, който вече бе около пеналтерията и с хубав шут направи обрата пълен! 2:1 за Славия.

36′

Отборът на Славия изпълни 9-ти корнер, а първото полувреме още не е приключило! Изпълнението обаче бе твърде слабо.

31′

Хубава атака на Славия, в която Янис Карабельов пробва мерника си, но изпълнението бе неточно.

27′

ГООООЛ ЗА СЛАВИЯ!!! След центриране на Галин Иванов от корнер, топката се размина с няколко футболисти и стигна до Емил Стоев, който разстреля Благой Макенджиев за 1:1!

21′

БЛАГОЙ МАКЕНДЖИЕВ прави страхотно спасяване, след като Галин Иванов от Славия получи топката на около 5 метра пред вратаря на Дунав, но той показа котешки рефлекс, отразявайки изстрела на капитана на "белите".

20′

Стефан Христов бе близо до втория си гол в мача, но Георги Георгиев показа защо е в националния отбор на България и изби.

15′

Юлиан Ненов успя да отправи страхотен удар от воле от границата на наказателното поле, но изстрелът му мина много близо над напречната греда.

Снимка 468398

12′

Андреа Христов центрира във вратарското поле, където Макенджиев изби право в краката на Галин Иванов, който изстреля тупалка, но право в ръцете на вратаря на Дунав.

12′

Картон за Милчев.

9′

ГОООООЛ ЗА ДУНАВ!!! Юлиан Ненов даде чудесен извеждащ пас в коридор към Стефан Христов, извеждайки го очи в очи със стража на Славия Георги Георгиев. Христов остана хладнокръвен и реализира първото попадение в двубоя.

3′

Емил Стоев изпълни корнер за Славия, но "белите" не направиха нищо съществено от тази атака.

1′