Турнир: efbet Лига Стадион: Зрители:
90+3′

Край на срещата.

87′

Маламов навлезе от левия фланг и опита да изненада Наумов от около 24 метра, но вратарят спаси.

86′

Станчев е заменен от Димитров.

85′

Галев не се затрудни при удар на Христов и улови.

83′

Панов заменя Савио.

82′

Маламов влиза на мястото на Галчев.

77′

Удар на Борис Галчев от пряк свободен удар, Наумов се справи и изби топката.

75′

Жълт картон за Веселин Минев.

73′

Антони Иванов замени Фабиано.

71′

ГООООЛ ЗА СЕПТЕМВРИ!!! Мартин Тошев се разписа. Защитата на Верея не успя да изчисти добре едно центриране в наказателното поле. Последва ново такова от страна на Иван Тилев за Тошев, който изпревари бранителите на гостите и прати топката във вратата.

68′

Тошев влиза на мястото на Будинов.

60′

Отлична възможност за втори гол пред Септември. Даниел Наумов обаче успя да отрази удара на Борис Галчев.

55′

Удар на Савио Нсереко извън наказателното поле мина покрай вратата на Галев.

54′

Удар на Галчев от границата на наказателното поле мина над вратата.

52′

Стилиян Тенев влиза на мястото на Илия Мунин.

47′

ГОООООЛ ЗА СЕПТЕМВРИ!!! Иван Тилев с центриране отляво намери Миро Будинов в наказателното поле и нападателят с глава вкара за 1:0.

45′

Начало на втората част.

45′

Край на първото полувреме.

38′

Венци Христов намери коридор за стрелба малко пред наказателното поле на Септември, но отправи слаб удар, който не затрудни Галев.

30′

Удар на Борис Галчев от пряк свободен удар попадна право в стената.

19′

Станчев бе намерен в наказателното поле и стреля мигновено, но защитник на домакините застана на пътя на топката.

14′

Жълт картон за Васил Добрев.

13′

Галчев изведе Чандъров на добра позиция отдясно. Младокът напредна и опита удар, който бе блокиран от Илия Мунин.

12′

Слаб удар на Венци Христов не затрудни Галев.

8′

Удар на Мечев минава високо над вратата на Галев.

1′

14. Сандански 7. Георгиев

Септември е домакин на Верея в мач от последния кръг 26-и от редовния сезон в Първа професионална лига днес. Срещата между двата състава стартира в 17:30 часа.

Домакините със сигурност ще останат във втората осмица, но към момента са с доста добри показатели. Старозагорци пък вече си гарантираха, че ще играят в плейофите в първата шестица.

Витоша (Бистрица) и Септември не се победиха

Витоша (Бистрица) и Септември не излъчиха победител, съдиите отново се проявиха

Срещата завърши без попадения

В първия и единствен мач между двата тима в елита до момента софиянци постигнаха успех с 1:0 в гостуването си в Стара Загора.

Септември може да разчита на най-доброто, с което разполага. Треньорът Николай Митов няма проблеми с контузени или наказани играчи. В същото време Верея пристига без контузените Андонов и Вълчев.

Верея допусна обрат срещу Ботев (Пловдив) - 2:4