Илия Димитров влиза на мястото на голмайсторът Кристофър Мандианго

Разочароващ удар на Славчо Шоколаров, след който топката право право в ръцете на Янко Георгиев.

57′

Жълт картон за Славчо Шоколаров

55′

ГОООООЛ! Кристофър Мандианго бележи - 2:2. След грешка на отбраната на "белите", топката попадна в Здравко Димитров, който отправи опасен удар към Стергиакис, но той успя да избие. Последва обаче шут на Мандианго, който мушна кълбото покрай вратаря, изравнявйки резултата.

53′

Пореден опит на Здравко Димитров. Той нахлу в наказателното поле и веднага стреля, но топката премина над напречната греда.

46′

На почивката Ради Кирилов отстъпва мястото си на Стефан Ашковски

45′

Начало и на втората част!

45+1′

Край на първото полувреме! Славия се оттегля на почивка с гол аванс пред Септември - 2:1.

45′

Жълт картон за Дарко Тасевски

36′

Жълт картон за Давид Хуманес

33′

ГОООЛ! Александър Дюлгеров намалява изоставането на Септември - 1:2. Борис Галчев изпълни пряк свободен удар, центрирайки към наказателното поле, където над всички успя да скочи Дюлгеров и с глава прониза мрежата на Стергиакис. Чудесен подарък за рождения ден си направи футболиста, който днес навършва 29.

30′

ПРОПУСК!!! Здравко Димитров успя да се справи с Тейнур Марем и нахлу в наказателното поле, след което веднага шутира към вратата. Топката обаче не намери очертанията ѝ и излезе в аут.

28′

ЗАСАДА!!! Ново попадение на Септември не е зачетено, този път заради засада. От повторенията обаче се видя, че такава по-скоро нямаше... Здравко Димитров стреля след сигнала на главния съдия и можеше да получи жълт картон заради действието си. Това обаче не се случи.

20′

Жълт картон за Милен Гамаков

11′

ГООООЛ! Цветелин Чунчуков бележи втори гол - 2:0 за Славия. Отново асистенцията е за Димитър Велковски, който се възползва от нова грешка в отбраната на съперника, преодоля Бенга и пусна пас в коридор към Чунчуков, чиято задача беше лесна - да реализира отблизо, както и направи.

10′

Жълт картон за Борис Галчев, който оспори съдийското решение

9′

Гол на Септември е отменен заради игра с ръка на Бенга, преди топката да попадне в мрежата.

6′

ПРОПУСК!!! Мандианго подаде към Фабиано Алвеш преди границата на наказателното поле, последва много опасен удар от движение, но топката профуча покрай страничния стълб.

3′

ГООООЛ! Цветелин Чунчунков открива резултата! Ради Кирилов задържа топката в наказателното и след като видя включващия се в атаката Велковски, веднага комбинира с него. Той центрира към вратарското поле, където Чунчуков засече кълбото отблизо, мушвайки го в мрежата за 1:0.

1′

4 Иван Арсов 37 Стефан Ашковски

Тази вечер от 20:00 часа, Септември приема Славия на националния ни стадион "Васил Левски" в среща от 30-ия кръг в Група Б на Втората осмица в Първа лига.

Локомотив (Пловдив) и "белите" вече са си осигурили първите две места в таблицата, съответно участие в баражите за Лига Европа, докато столичният им съперник ще се бори за оцеляването си в елита, като същото важи и за Дунав.

Дунав разби Славия с 5:3 в София

Гостите показаха изключителна голова мощ срещу безпомощната "бяла" защита

Именно заради това тазвечершният мач е без абсолютно никакво значение за класирането в групата.

Главен съдия ще е Радослав Гидженов, а негови помощници - Андрей Николов и Румен Иванов.

Локомотив (Пд) разби Септември с 4:0 в първи 1/2-финал за Купата на България

Пловдивското Локо прегази Септември и само чудо ще го лиши от финал за Купата на България

"Смърфовете" разбиха своя съперник с 4:0