Турнир: efbet Лига Стадион: Зрители:
90+3′

Край на мача - 1:4.

89′

ГООЛ ЗА ЛУДОГОРЕЦ! Джоди Лукоки вкарва за 1:4. Крилото получи отличен извеждащ пас, напредна и реализира за 1:4.

89′

Саша влиза на мястото на Лукоки.

87′

Кампаняро влиза вместо Марселиньо.

85′

ГООООЛ ЗА ЛУДОГОРЕЦ! Лукоки излъга Васил Добрев отдясно и пусна към Вандерсон, който заби топката във вратата за 1:3.

83′

Жоао Пауло заменя Кешеру.

82′

Удар на Марселиньо извън наказателното поле минава над вратата.

80′

Жеан Патрик влиза на мястото на Байду.

75′

Лукоки се справи с отбраната на домакините и остана сам срещу Георгиев, но от малък ъгъл отигра ситуацията нескопосано.

74′

Янко Георгиев излезе неадекванот и Кешеру го прехвърли, но в последния момент Добрев изчисти топката.

72′

Удар на Костадинов е спасен без проблеми от Ренан.

61′

Марселиньо навърза няколко играчи на домакините и пусна успореден на голлинията пас, но нямаше негов съотборник, който да засече топката.

Снимка 314241

60′

Костадинов влиза на мястото на Тилев.

58′

Поредна добра атака на Лудогорец завърши с удар на Сисиньо, който бе спасен от Георгиев.

Снимка 314243

56′

ГООООЛ ЗА ЛУДОГОРЕЦ!!! Лукоки прави пълен обрат. Холандецът получи добро подаване от Натанаел, напредна и пусна топката покрай Янко Георгиев, а след това я довкара във вратата за 1:2.

54′

ГООООЛ ЗА ЛУДОГОРЕЦ! Натанаел изравнява резултата с мощен удар. Бразилецът се възползва от грешка на защитата на Септември.

53′

Отменен гол за Лудогорец, след като Кешеру бе в положение на засада при пас на Вандерсон.

52′

Центриране от корнер на Лукоку на близката греда за Моци, ударът на румънеца с глава минава над вратата.

45′

Начало на второто полувреме.

45+3′

Край на първо полувреме.

45′

ГОООООЛ ЗА СЕПТЕМВРИ!!! Ишмаел Байду се справи с Дяков и напредна в полето на Лудогорец, пусна към Гади, който финтира Натанаел и Анисе и с премерен удар между краката на Моци откри резултата!

42′

Центриране на Сисиньо към Марселиньо, халфът нанесе удар с глава, но Георгиев лови.

39′

Георги Стоичков се контузи и на негово място влиза Стоян Предев.

37′

Извеждащо подаване към Кешеру, но Георгиев е съобразителен и избива топката.

35′

Вандерсон бе изведен на добра позиция отляво, но стреля слабо и Георгиев спаси.

Снимка 314234

34′

Кешеру бе изведен зад защитата на Септември, но румънецът се засуети и Янко Георгиев му изби топката.

27′

Удар на Байду пред наказателното поле е блокиран от Моци.

25′

Удар на Натанаел след продължителна атака на Лудогорец излиза в аут.

23′

Удар с глава на Козмин Моци мина опасно до гредата на Септември.

20′

Центриране на Лукоки към далечната греда, където се намираше Вандерсон, но бразилецът бе изпреварен от вратаря на домакините.

Снимка 314239

17′

Опасно центриране на Галчев към Гади, французинът игра с глава, но защитата на Лудогорец се справи.

9′

Сисиньо се измъкна от защитата при един дълъг пас и елиминира вратаря, но преди да стреля бе маркирана засада.

7′

Пропуск! Петър Генчев бе оставен непокрит при центриране от корнер, но ударът на младия бранител мина над вратата.

Снимка 314236

6′

Спестен жълт картон за Козмин Моци. Румънецът държа за фланелката два метра Иван Тилев, но Георги Кабаков се направи, че не го вижда.

3′

Лудогорец създаде първа опасност в мача. Марселиньо не успя да отиграе добре центриране към него и Георгиев улови топката.

1′

2. Стоян Предев 11. Жуниор Кишада

Септември приема Лудогорец в мач от 10-ия кръг на Първа лига. Срещата е тази вечер от 20,00 часа на Националния стадион "Васил Левски".

При успех, шампионите ще се доближат само на точка от футболистите на ЦСКА, които са в серия от 8 поредни победи. Новакът Септември е на предпоследното 15-о място, но след завръщането на Николай Митов определено подобри представянето си.

Най-вероятно Димитър Димитров ще направи няколко промени в състава си с оглед предстоящия мач от Лига Европа срещу Хофенхайм идния четвъртък. Херо отново няма да разчита на Върджил Мисиджан.

Трайно контузен при домакините е вратарят Валентин Галев. Очаква се Николай Митов да заложи от първата минута на трима юношески национали - Петър Генчев, Васил Добрев и Иван Тилев.