ГООООООООООООООООООООЛ!!!

1:2!

Пълен обрат в мача!

Гол на Карагарен!

Илиев стреля, вратарят на съперника отрази удара му, но при добавката се стигна до нов гол в полза на "смърфовете" в мача.

52′

Центриране на Галчев едва не попада в мрежата на Локо (Пд).

Изпълнението беше от ъглов удар.

47′

Жълт картон за Умарбаев.

45′

Играта е подновена.

45+1′

Първото полувреме стартира в не особено добро темпо, но с течение на двубоя играта придоби смисъл и атаките към двете врати започнаха да се редуват една след друга.

Още в 8-ата минута домакините можеха да излязат напред в резултата, но Байду не успя да се разпише от близко разстояние.

Най-деен в редиците на столичани бе Борис Галчев, който можеше да бъде спрян от футболистите на Локо единствено чрез нарушение на правилата.

Именно след негов скоростен пробив в 18-ата минута резултатът беше открит. Ветеранът асистира на Чандъров, който изведе Байду очи в очи с вратаря на Локо и предимството за домакините стана факт.

Локо опита незабавно да върне инкасираното попадение, но шут на Илиев не намери очертанията на целта.

Резултатът все пак бе изравнен малко повече от половин час след началото, когато Аралица получи добър пас и с глава върна състава си в сблъсъка.

Преди почивката гостите претендираха за дузпа в тяхна полза, за нарушение на Алвеш срещу Илиев. Повторенията показаха точно обратното. И двамата футболисти получиха официални предупреждения.

45′

Почивка.

44′

Спасяване на Галев, след прострелно центриране на Илиев.

Аралица дебнеше, в опит да нанесе нов голов удар.

43′

Малшанс за Байду.

Добре изведен беше той зад отбраната на съперника, но се оказа в положение на засада.

Повторенията показват, че решението на съдийската бригада е коректно.

42′

Официално предупреждение и за Алвеш.

41′

Жълт картон за Илиев.

39′

Карагарен връща топката към Илиев в наказателното поле.

След сблъсък с Алвеш, футболистът на Локо пада на земята.

Никола Попов сигнализира за нарушение... в полза на Септември.

37′

Аралица едва не скъса фланелката на Галчев.

Ненужен фаул в средата на терена.

30′

ГООООООООООООООООООЛ!!!

1:1!

Попадение на Аралица с глава, след центриране от свободен удар.

Пловдивчани се връщат в сблъсъка. Засада няма.

28′

Нов пробив на Галчев.

Пореден за него в мача.

Пасът му към Байду е прецизен, но последвалото центриране в наказателното поле - не съвсем.

24′

Бруно Акрапович, на свой ред, заема обичайната си позиция до тъчлинията.

Окуражава специалистът своите футболисти да се "задействат".

Атаки за тима обаче по-скоро липсват, до момента. Изключение направи изстрелът на Аралица от по-рано.

18′

ГООООООООООООООООООООООООЛ!!!

1:0!

Попадение на Байду!

Чудесен пас на Галчев към Чандъров и страхотен завършващ изстрел на Байду!

17′

Удар на Анте Аралица от сериозна дистанция.

Галев беше покрил ъгъла си, но въпреки това от щаба на тима му потръпнаха.

Малшанс за футболистите на Локомотив.

12′

Емоционален Николай Митов край страничната линия.

Не е доволен наставникът на столичани от това, което вижда.

8′

Изстрел на Байду!

Първа опасност пред една от двете врати.

Топката преминава встрани от целта.

7′

Епизодични атаки към двете врати.

Нищо кой знае колко сериозно за отбелязване.

В повечето случаи, в които домакините стигнат до вратата на съперника, не успяват да преодолеят бранителите пред себе си.

1′